20.11.2017 14:31

Nowe, ekskluzywne zdjęcia i okładki prezentujące „Ostatnich Jedi” – epizodu, który ma zmienić całą sagę

Entertainment Weekly udostępnił nowe, ekskluzywne fotosy z VIII epizodu „Star Wars” oraz 4 okładki sugerujące, że film „Ostatni Jedi” przyniesie duże zmiany.

Nowe, ekskluzywne zdjęcia i okładki prezentujące „Ostatnich Jedi” – epizodu, który ma zmienić całą sagę
foto: kadry z wideo

Już 14 grudnia 2017 roku ponownie przeniesiemy się do odległej galaktyki, gdzie spotkamy starych przyjaciół, dobrze znanych wrogów oraz zupełnie nowe postaci. W związku z tym, że premiera „Star Wars: The Last Jedi” zbliża się wielkimi krokami, możemy podziwiać coraz więcej materiałów związanych z filmem.

Wśród coraz to nowszych spotów i zdjęć z planu, wielką niespodzianką dla fanów „Star Wars” była seria ekskluzywnych zdjęć, którą 19 listopada 2017 roku Entertainment Weekly podzielił się na swojej stronie. Część z nich mogliśmy już zobaczyć w dotychczasowych materiałach wideo, jednak wiele z nich to zupełnie nowe ujęcia z filmu lub z planu. Możecie zobaczyć je poniżej:

EW zaprezentował też 4 nowe okładki, które będą zdobiły nowe wydanie magazynu od 21 listopada 2017. Przedstawione na nich postaci zostały dobrane w pary nieprzypadkowo i wszystkie te połączenia wskazują na zapowiadane zwroty akcji, jakie mają nastąpić w 8. epizodzie sagi. Okładka z Rey (Daisy Ridley) i Kylo Renem (Adam Driver) zadaje pytanie: „Czy Rey przejdzie na Ciemną Stronę Mocy?”.

kylo i rey

Na kolejnej okładce widzimy Finna (John Boyega) z nową bohaterką - Rose Tico (Kelly Marie Tran) i pytaniem: „Czy Finn wróci do siebie?”. Chodzi tu zapewne o jego regenerację po walce, którą stoczył z Kylo Renem i z której mógł nie wyjść cało. Na szczęście na to pytanie znamy już odpowiedź. Finn powróci w 8. epizodzie „Star Wars silniejszy i pewniejszy siebie, jak zapowiedział sam odtwórca jego roli.

finn

Trzecia okładka prezentuje postać Poe (Oscar Isaac) oraz wiceadmirał Holdo (Laura Dern). U góry możemy natomiast dostrzec zdanie: „Czy Poe dogada się z jego nową szefową?”. Pytanie to jasno sugeruje, że Holdo przejmie kontrolę nad Ruchem Oporu, co sugerowały już poprzednie zdjęcia z planu.

poe

Najciekawsza jest jednak ostatnia okładka, na której możemy zobaczyć Marka Hamilla i Carrie Fisher oraz pytanie: „Czy Luke i Leia ponownie się zjednoczą”. Choć było to do przewidzenia, dotychczas oglądaliśmy tylko materiały ukazujące spotkanie Luke’a i Rey, dlatego tak otwarta sugestia, że legendarne rodzeństwo spotka się na ekranie jest nie lada gratką dla fanów.

 

luke i leia

„Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” ma czerpać z oryginalnej trylogii „Star Wars” o wiele bardziej niż „Przebudzenie mocy”, w którym zarówno Leia, jak i Luke pojawili się na krótko. Teraz rodzeństwo ma odegrać dużo większą rolę, choć w centrum uwagi znajdą się bez wątpienia Rey i Kylo Ren, którzy zmierzą się lub zjednoczą ze sobą. Jak naprawdę potoczą się ich losy dowiemy się bowiem dopiero 14 grudnia 2017 roku, kiedy „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” trafią do kin.

Czy myślisz, że Rey przejdzie na Ciemną Stronę Mocy?

Natalia Hluzow
Tagi: News Star Wars Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi