30.07.2018 11:39

Nowe zdjęcia z „Facetów w czerni 4” pokazują postaci Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson

Po internecie zaczęły krążyć zdjęcia z planu „Facetów w czerni”, czyli nadchodzącego filmu o agentach specjalnych, których zadaniem jest bronić ludzi przed kosmitami (i vice versa).

Tessa Thompson i Chris Hemsworth
foto: kadr z filmu

Wytwórnia Sony od dłuższego czasu planowała powrót „Men in Black” na ekrany. Premierę nowego filmu o agentach specjalnych zapowiedziano na wiosnę 2019 roku. Nie będzie to jednak kontynuacja opowieści o agentach J i K, lecz spin-off serii, w którym w główne role wcielą się Chris Hemsworth i Tessa Thompson.

Do aktorów znanych z „Thora: Ragnarok” dołączy Liam Neeson, który wcieli się w ich szefa, a także Emma Thompson, która grała już Agentkę O w poprzedniej produkcji z serii „Faceci w czerni”. Jednak zanim zobaczymy pierwsze oficjalne materiały z filmu o agentach specjalnych tropiących kosmitów, to musimy się zadowolić jedynie zdjęciami z planu produkcji, które pojawiły się na przestrzeni ostatnich kilku dni w internecie.

Chris Hemsworth i Tessa Thompson w spin-offie Facetów w czerni

Na Twitterze pojawiły się dwa zdjęcie pokazujące Hemswortha i Thompson w swoich rolach - jedno z nich pochodzi zza kulis, drugie natomiast to foto ekranu z podglądem nagranych już scen. Jak nietrudno się domyślić, aktorzy są ubrani w czarne garnitury i białe koszule, czyli dokładnie tak samo, jak Tommy Lee Jones oraz Will Smith w oryginale. Cóż, nazwa „Faceci w czerni” nie wzięła się znikąd...

Spin-off Facetów w czerni - kiedy premiera?

Wiemy, że akcja spin-offu będzie się działa głównie w Londynie, a postaci Chrisa Hemswortha, Tessy Thompson i Liama Neesona pracują dla brytyjskiego oddziału MIB. Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray, który ma na koncie m.in. „Straight Outta Compton”, czy 8. część „Szybkich i wściekłych”. Polska premiera filmu planowo odbędzie się 15 czerwca 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Men in Black