Nowe zdjęcia z „Facetów w czerni 4” pokazują postaci Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson

Kamil Kacperski
30.07.2018 11:39
Nowe zdjęcia z „Facetów w czerni 4” pokazują postaci Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson Fot. kadr z filmu

Po internecie zaczęły krążyć zdjęcia z planu „Facetów w czerni”, czyli nadchodzącego filmu o agentach specjalnych, których zadaniem jest bronić ludzi przed kosmitami (i vice versa).

Wytwórnia Sony od dłuższego czasu planowała powrót „Men in Black” na ekrany. Premierę nowego filmu o agentach specjalnych zapowiedziano na wiosnę 2019 roku. Nie będzie to jednak kontynuacja opowieści o agentach J i K, lecz spin-off serii, w którym w główne role wcielą się Chris Hemsworth i Tessa Thompson.

Do aktorów znanych z „Thora: Ragnarok” dołączy Liam Neeson, który wcieli się w ich szefa, a także Emma Thompson, która grała już Agentkę O w poprzedniej produkcji z serii „Faceci w czerni”. Jednak zanim zobaczymy pierwsze oficjalne materiały z filmu o agentach specjalnych tropiących kosmitów, to musimy się zadowolić jedynie zdjęciami z planu produkcji, które pojawiły się na przestrzeni ostatnich kilku dni w internecie.

Chris Hemsworth i Tessa Thompson w spin-offie Facetów w czerni

Na Twitterze pojawiły się dwa zdjęcie pokazujące Hemswortha i Thompson w swoich rolach - jedno z nich pochodzi zza kulis, drugie natomiast to foto ekranu z podglądem nagranych już scen. Jak nietrudno się domyślić, aktorzy są ubrani w czarne garnitury i białe koszule, czyli dokładnie tak samo, jak Tommy Lee Jones oraz Will Smith w oryginale. Cóż, nazwa „Faceci w czerni” nie wzięła się znikąd...

Spin-off Facetów w czerni - kiedy premiera?

Wiemy, że akcja spin-offu będzie się działa głównie w Londynie, a postaci Chrisa Hemswortha, Tessy Thompson i Liama Neesona pracują dla brytyjskiego oddziału MIB. Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray, który ma na koncie m.in. „Straight Outta Compton”, czy 8. część „Szybkich i wściekłych”. Polska premiera filmu planowo odbędzie się 15 czerwca 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.