Nowe zdjęcie z „Ostatnich Jedi” zdradza rolę, jaką wiceadmirał Holdo odegra w filmie?

Natalia Hluzow
19.10.2017 11:34
Nowe zdjęcie z „Ostatnich Jedi” zdradza rolę, jaką wiceadmirał Holdo odegra w filmie? Fot. kadr z wideo

W mediach pojawił się niepublikowany dotąd fotos z 8. epizodu „Star Wars”. Przedstawia owianą tajemnicą postać Amylin Holdo. Czy pani wiceadmirał pokieruje Ruchem Oporu?

Postać grana przez Laurę Dern jest jedną z najbardziej oczekiwanych nowych bohaterek filmowej sagi „Star Wars”, a zarazem najbardziej tajemniczą. Rola, jaką ma w filmie odegrać dawna przyjaciółka Lei, jest sekretem strzeżonym o wiele pilniej niż miejsce pozostałych nowych bohaterów w historii. Ani aktorka wcielająca się w rolę wiceadmirał Holdo, ani reżyser filmu „Ostatni Jedi celowo nie chcą wypowiadać się na temat tego, czy bohaterka ostatecznie okaże się sojuszniczką czy przeciwniczką generał Organy. Jak powiedział Rian Johnson:

Ta dyskrecja ma swój sens. Cała zabawa z postacią Laury, z Admirał Holdo, polega właśnie na tym ciągłym zastanawianiu się, jaki jest jej związek z innymi postaciami, w trakcie zagłębiania się w film.

Choć wszystko wskazuje na to, że Lucasfilm zamierza ukrywać informacje na temat Holdo aż do premiery filmu, w programie „The Ellen Show” zaprezentowano zdjęcie bohaterki, które może zdradzać jej rolę w filmie.

last jedi new photo Fot. foto: kadr z wideo

Ze zdjęcia możemy wnioskować, że jest to scena, w której wiceadmirał Holdo zagrzewa rebeliantów do walki z siłami Najwyższego Porządku. Dlaczego nie robi tego Leia? Być może zrobiła to już wcześniej, a Holdo, z racji swojej wysokiej pozycji, dodaje tylko własne rady. A może Ruch Oporu podzielił się na dwie grupy – zwolenników Holdo i popleczników Organy? Wszystko wskazuje na to, że odpowiedzi poznamy dopiero oglądając 8. epizod „Star Wars”.

last jedi new photo 1 Fot. foto: kadr z wideo

Na szczęście, dzieli nas od tego coraz mniej czasu. Premiera filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” już za niecałe dwa miesiące – 14 grudnia 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.