Nowe zdjęcie z "Thor: Love and Thunder" prezentuje nam Natalie Portman w roli superbohaterki

09.05.2022 10:06
Nowe zdjęcie z "Thor: Love and Thunder" prezentuje nam Natalie Portman w roli superbohaterki Fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Niedawno w sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu "Thor: miłość i grom". Ten wywołał niemałe zamieszanie, ponieważ pokazywał nam Jane Foster (Natalie Portman) w roli superbohaterki.

Thor: Love and Thunder - zobaczcie nowe zdjęcie z dwójką Thorów

Jakiś czas temu zobaczyliśmy zwiastun filmu "Thor: miłość i grom", w którym tytułowy bohater zaczyna podróż po kosmosie w celu poszukiwania siebie. Tam odnajduje nie tylko miłość (zarówno romantyczną, jak i platoniczną), ale również swojego nowego wroga - Gorra, zabójcę Bogów. 

Polecamy

Na jego drodze pojawia się również jego była dziewczyna, Jane Foster. Ta przeszła ogromną metamorfozę - teraz sama jest bowiem superbohaterką o mocach oryginalnego Thora. Widzimy ją w pancerzu przypominającym ten, który nordycki bóg nosił w pierwszej odsłonie swojej serii, a w rękach dzierży natomiast młot Mjolnir. 

Całość zapowiada nam zwariowaną przygodę po kosmosie, a poniżej możecie zobaczyć zdjęcie, na którym widzimy superbohaterski duet:

Polecamy

W filmie pojawią się również wszyscy Strażnicy Galaktyki, Tessa Thompson w roli Walkirii oraz Taika Waititi jako Korg, a także m.in. Russel Crowe, który ma się wcielić w Zeusa. Produkcja "Thor: miłość i grom" zadebiutuje 8 lipca 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.