"Nowi Mutanci" nie będą mutantami? Nowe doniesienia z obozu Disneya

02.09.2019 17:17
"Nowi Mutanci" nie będą mutantami? Nowe doniesienia z obozu Disneya Fot. Album Online/East News

Najnowsze doniesienia wskazują, że fabułę filmu "Nowi Mutanci" czekają olbrzymie zmiany. Co zatem z tytułem filmu?

Po przejęciu studia Fox przed Disneya, w ręce wytwórni Myszki Miki trafili między innymi "Nowi Mutanci". Film, który i tak przeszedł już wyboistą drogę i wciąż nie doczekał się premiery, nie spodobał się włodarzom Disneya. Zarządzono zatem dokrętki i wprowadzenie kolejnych zmian. Jeśli najnowsze doniesienia okażą się prawdą, będzie to oznaczać naprawdę olbrzymie zamiany. "Nowi mutanci" mają bowiem... nie być mutantami.

"Nowi Mutanci" nie będą mutantami?

Jak donosi portal MCU Cosmic studio Disney nie chce, by bohaterowie filmu kojarzeni byli przez widzów z rasą mutantów. Disney miał usunąć z najnowszej wersji "Nowych Mutantów" wszelkie nawiązania do poprzednich filmów z serii X-Men, w tym samo słowo "mutant". Miałoby to ponoć zapewnić wytwórni "czystą kartę" przy tworzeniu własnych filmów tratujących o mutantach, nad którymi obecnie pracuje Marvel.

Przeczytaj także

Bohaterowie "Nowych Mutantów" mają zatem nie zdawać sobie sprawy, że należą do rasy mutantów, a nawet nie znać znaczenia tego słowa. Ma to zapewnić Kevinowi Faige swobodę w tworzeniu własnych interpretacji komiksowych bohaterów. Wygląda zatem na to, że "Nowi Mutanci", zamiast o mutantach, opowiedzą o nastolatkach obdarzonych nadludzkimi mocami.

Premiera "Nowych Mutantów" była wielokrotnie przekładana. Najnowsza data wyznaczona została przez Disneya na 3 kwietnia 2020 roku. W rolach głównych wystąpią Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Blu Hunt i Henry Zaga. Na ten moment nie wiadomo, jak zmiany fabularne wpłyną na tytuł filmu

Zobacz też: Disney+ nie będzie zawierało filmów i seriali dla dorosłych. Co z Deadpoolem?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.