11.05.2020 12:38

Nowi "Piraci z Karaibów" jednak z Johnnym Deepem? Film nie będzie wcale rebootem?

Według najnowszych informacji w kolejnym filmie z cyklu "Piraci z Karaibów" ma szansę powrócić kapitan Jack Sparrow, w którego wcielał się Johnny Depp. Czy film będzie rebootem? A może to jednak kontynuacja?

Piraci z Karaibów
foto: Ferrari Press/East News

Seria "Piraci z Karaibów" od prawie 20 lat bawi miliony widzów na całym świecie. Do tej pory powstało pięć części niesamowitych pirackich przygód dziejących się na morzach, oceanach i w tajemniczych zakątkach świata. Fani cyklu z utęsknieniem czekają na szóstą odsłonę. Okazuje się, że istnieje realna szansa na powrót Jacka Sparrowa, w którego wcielał się Johnny Depp.

"Piraci z Karaibów 6" jednak z Johnnym Deppem?

Kiedy jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje na temat kolejnej odsłony "Piratów z Karaibów", fani byli w siódmym niebie. Mijały jednak kolejne miesiące, a o filmie zrobiło się cicho. Potem okazało się, że produkcja ma być rebootem serii i zabraknie w niej największej gwiazdy - Johnny'ego Deppa.

Disney potwierdził, że Johnny Depp nie wystąpi w reboocie "Piratów z Karaibów"
Disney potwierdził, że Johnny Depp nie wystąpi w reboocie "Piratów z Karaibów"
Przeczytaj także Disney potwierdził, że Johnny Depp nie wystąpi w reboocie "Piratów z Karaibów"

Potem okazało się, że producenci chcą zrobić kobiecą wersję serii. Nadzieja fanów Deppa jeszcze jednak nie zgasła. Jak podaje Skyler Schuler z portalu The DisInisder, najnowsze doniesienia ze studia Disneya mówią, że reboot nie wyklucza udziału gwiazdora w nadchodzącej odsłonie "Piratów z Karaibów". Po prostu nie będzie odgrywał już głównej roli i jego miejsce zajmie Karen Gillan, która według informacji z różnych źródeł ma wcielić się w rolę piratki Redd. 

To duża nowość, bo do tej pory mówiło się, że Depp zostanie całkowicie pominięty w nadchodzących "Piratach z Karaibów". Według doniesień, szefowie Disneya mają prowadzić rozmowy z aktorem o ewentualnym powrocie do serii. To jednak nie koniec informacji na temat kariery Deppa. Aktor ma też podobno pojawić się w jednej z ról w nadchodzącym reboocie serii "Transformers". Trudno jednak na razie mówić o konkretach.

Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS
Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS
Przeczytaj także Kobieca odsłona "Piratów z Karaibów" w końcu powstanie? Pojawiły się nowe doniesienia

"Piraci z Karaibów 6" - kiedy premiera?

Fani będą musieli się uzbroić w cierpliwość, bo obecnie nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących produkcji. Brak scenariusza oznacza, że film jest na samym początku procesu twórczego, więc trudno przewidywać datę premiery. Niewykluczone, że na proces powstawania długo wyczekiwanego filmu wpłynie też pandemia koronawirusa.

Czekasz na nowych "Piratów z Karaibów"?

Foto: materiały prasowe Disney
Foto: materiały prasowe Disney
Przeczytaj także Gwiazda Marvela zastąpi Johnny'ego Deppa w nowych "Piratach z Karaibów"?

Zobacz też: "Piraci z Karaibów" bez Johnny'ego Deppa pozwolą zaoszczędzić Disneyowi 90 milionów dolarów

Tagi: Johnny Depp Film Piraci z Karaibów