Nowi bohaterowie w pierwszym zwiastunie "Jumanji 3"

02.07.2019 13:02
Nowi bohaterowie w pierwszym zwiastunie "Jumanji 3" Fot. kadr z filmu Jumanji 3

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun trzeciej części "Jumanji". W trailerze zaprezentowano dwóch nowych bohaterów - dziadków, którzy trafią do świata tytułowej gry.

W 2017 roku zadebiutował film "Jumanji: Przygoda w dżungli" - sequel produkcji z 1995 roku z Robinem Williamsem w roli głównej. Produkcja odniosła sukces i natychmiast zdecydowano się na powołanie do życia kolejnej części. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun sequela pod tytułem "Jumanji: The Next Level". Jak się prezentuje zapowiedź?

"Jumanji 3" - pierwszy zwiastun filmu

Twórcy kilka dni przed premierą trailera zdradzili podtytuł trzeciej części. "The Next Level" (co można tłumaczyć jako "Następny poziom") idealnie współgra z tematyką filmu, który opowiada o grze wideo, która wciągnęła do siebie grupę nastolatków. W cyfrowym świecie protagoniści dosłownie wcielają się w bohaterów gry, co czasami wiąże się z dość dużymi zmianami. Co czeka ich w kolejnej odsłonie "Jumanji"?

W nowej produkcji do świata Jumanji prowadzi stara gra konsolowa. Jeden z bohaterów - Spencer, będzie się starał naprawić cartridge z tajemniczym tytułem. Uda mu się, co spowoduje, że w cyfrowej dżungli oprócz młodych bohaterów znajdą się również ich dziadkowie, w których wcielili się Danny DeVito i Danny Glover. W świecie Jumanji będą wyglądać jak... Dwayne "The Rock" Johnson i Kevin Hart. Ich zadaniem będzie odnalezienie zaginionego Spencera i wydostanie się do prawdziwego świata. 

 

"Jumanji: The Next Level" - kiedy premiera?

W pozostałych rolach wystąpią ponownie Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas, Ser'Darius Blain, Madison Iseman, Morgan Turner i Alex Wolff. Oprócz DeVito i Glovera w serii zadebiutuje również Awkwafina. Reżyserem, podobnie jak w przypadku 2. części został Jake Kasdan. Gdzie jest Spencer? Co się stało z bohaterami filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli"? Dowiemy się za kilka miesięcy. "Jumanji 3: The Next Level" trafi na ekrany kin 13 grudnia 2019 roku. 

Zobacz też: „Jumanji 3” ma być związane z pierwszą częścią z Robinem Williamsem w roli głównej 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.