Nowy członek grupy herosów w 2. zwiastunie "Avengers: Endgame"

Sergiusz Kurczuk
14.03.2019 13:49
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Marvel Studios postanowiło zaskoczyć wszystkich fanów i bez żadnej zapowiedzi opublikować nowy zwiastun "Avengers: Endgame". Co kryje się w najnowszej zapowiedzi filmu?

Miliony widzów na całym świecie wyczekują na 4. część serii "Avengers", która będzie zwieńczeniem pojedynku największych superbohaterów Ziemi z Thanosem. W filmie "Avengers: Infinity War" Szalony Tytan pozbawił życia połowę populacji całego wszechświata. Pozostali przy życiu herosi będą musieli odwrócić skutek pstryknięcia za pomocą Rękawicy Nieskończoności. Na szczęście tym razem będą mieli nowego członka drużyny.

Przeczytaj także

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu, w którym bohaterowie Marvel Studios otrząsają się z marazmu i ruszają na pomoc poległym kompanom. 

"Avengers: Endgame" - nowy zwiastun filmu Marvela

Tym razem przedstawiciele Marvel Studios postanowili wziąć fanów z zaskoczenia. Mimo że nic na to nie wskazywało, w połowie marca do sieci trafił drugi oficjalny zwiastun filmu. Dotychczas mieliśmy jedynie do dyspozycji długo wyczekiwany pierwszy trailer oraz teaser z Super Bowl 2019. Co kryje się w nowej zapowiedzi? 

Jak widać, spora część zwiastuna opiera się na wspominaniu przeszłości. Pojawiają się nie tylko fragmenty "Infinity War", ale również urywki z poprzednich produkcji Marvel Studios, dotyczących Kapitana Ameryki, Thora i Iron Mana. Czy to zapowiedź tego, co od dawna przewidują fani MCU - śmierci najsilniejszych członków oryginalnego składu Avengers

W nowym zwiastunie pojawiło się sporo nieprezentowanego wcześniej materiału. Najciekawsze jednak zostawiono na koniec. Chodzi oczywiście o pojawienie się Kapitan Marvel - nowej, potężnej bohaterki w MCU. Ostatnia scena zdradza, że Carol Danvers dołączy do drużyny i pomoże herosom w walce z Thanosem. Potwierdza też opis jednej ze scen "Endgame", który pojawił się w sieci w dniu premiery "Kapitan Marvel". Twórcy zaprezentowali również plakat filmu. 

Avengers 4 Fot. foto: materiał promocyjny

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Na ponowną konfrontację Avengers z Thanosem musimy poczekać jeszcze kilka tygodni. Produkcja w reżyserii braci Russo trafi do polskich kin już 25 kwietnia 2019 roku. 

>>Zobacz też: Poznaliśmy nazwę białych kostiumów z filmu "Avengers: Endgame<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.