Nowy film Patryka Vegi z Bogusławem Lindą. Jest już data premiery

Sergiusz Kurczuk
17.10.2017 15:56
Nowy film Patryka Vegi z Bogusławem Lindą. Jest już data premiery Fot. EastNews/Artur Zawadzki/REPORTER

Twórca dwóch ostatnich „Pitbulli” i bijącego rekordy oglądalności „Botoksu” nie zamierza odpoczywać. Niebawem zobaczymy kolejny film Patryka Vegi zatytułowany „Kobiety mafii”, w którym wystąpi między innymi Bogusław Linda. 

Patryk Vega (znany też jako Papryk Vege) nie zwalnia! Dopiero co wydał na świat film „Botoks, a już znamy nie tylko tytuł i obsadę, ale i datę premiery nowej produkcji reżysera. Jeśli jesteście fanami twórczości Vegi, to mamy radosną nowinę. Nie musicie zbyt długi czekać, bo jego nowy film zadebiutuje na kinowych ekranach już na początku 2018 roku. Kiedy ostatni film twórcy „Pitbulla był w powijakach, Vega zapowiadał, że zaraz po premierze „Botoksu” zabiera się za pracę nad nowym „dziełem”. Jak widać, dotrzymał obietnicy. 

Serwis naekranie.pl donosi, że już 23 lutego 2018 roku zobaczymy „Kobiety mafii”. W rolach głównych pojawią się znowu ci sami aktorzy, których mogliśmy oglądać w poprzednich filmach Vegi. Na razie zdradzono trzy nazwiska. W filmie wystąpią Bogusław Linda, Katarzyna Warnke i Sebastian Fabijański. Najwidoczniej, romans ze służbą zdrowia był chwilowy i Vega wraca do tematyki, od której zaczął swoją barwną przygodę z kinematografią. „Kobiety mafii” opowiedzą o polskiej policji, która walczy z międzynarodową przestępczością. Film ma pokazywać zmagania funkcjonariuszy policji z perspektywy kobiet. Można więc liczyć na film podobny do „Pitbulla: Niebezpiecznych kobiet.

Jak widać, Vega dosyć gładko przełknął rozstanie z serią „Pitbull, którą przejął Władysław Pasikowski. Najwidoczniej sukces komercyjny „Botoksu spowodował, że reżyser postanowił iść za ciosem. James Cameron, który od prawie dekady każe czekać fanom na drugą część „Avatara, powinien się uczyć od Vegi, jak się robi kino ;) 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.