Nowy film Patryka Vegi za darmo w sieci! Reżyser zaskoczył widzów premierą dokumentu o handlu dziećmi

03.02.2021 07:32
Patryk Vega Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Film "Oczy diabła" Patryka Vegi trafił za darmo do internetu. Reżyser udostępnił swój dokument, przedstawiający kulisy handlu żywym towarem w Polsce i za granicą.

Patryk Vega ponownie zaskoczył swoich fanów. Niespodziewanie zaprezentował światu swój najnowszy film - dokument pod tytułem "Oczy diabła", który opowiada o kulisach handlu dziećmi. Produkcja jest dostępna za darmo w internecie.

"Oczy diabła" - film Patryka Vegi za darmo

Słynący z seryjnej produkcji filmów reżyser jakiś czas temu postanowił nieco zwolnić swoje tempo. Nie oznacza to jednak, że przestał pracować nad kilkoma filmami rocznie. Właśnie skończył pracę na planie produkcji "Miłość w czasach epidemii". Nadal w planach jest też fabuła "Small world" opowiadająca o handlu dziećmi. 

Polecamy

Zanim jednak zobaczymy te dwie produkcje fabularne, Vega postanowił zaprezentować film dokumentalny, w którym pokazuje przerażającą prawdę na temat procederu handlu dziećmi, sprzedawanych do domów publicznych lub jako nielegalnych dawców organów. W "Oczach diabła" Patryk Vega zaprezentował, jak wyglądają kulisy tego niegodziwego postępowania. Skupił się przede wszystkim na Polsce, ale w filmie są również wątki dotyczące innych europejskich krajów.

Polecamy

"Oczy diabła" trafiły na YouTube i można je oglądać całkowicie za darmo. Ostrzegamy jednak, że w dokumencie pojawia się wiele treści przeznaczonych jedynie dla osób dorosłych.

W ciągu niespełna 24 godzin od publikacji nowego filmu Vegi dokument miał już niemal pół miliona odtworzeń. Niewykluczone, że Vega pobije rekord polskiego YouTube'a.

Polecamy

"Small World" - kiedy premiera filmu Patryka Vegi?

W swoim zapowiadanym od lat filmie o handlu dziećmi Vega postanowił ukazać historię porwanej dziewczynki z trzech perspektyw - ofiary, jej rodziców i porywacza. Film będzie koprodukcją, więc oprócz polskich gwiazd w obsadzie zobaczymy również aktorów zagranicznych, takich, chociażby jak Enrique Arce'a znanego z "Domu z papieru". W rolach głównych wystąpią Piotr Adamczyk i Julia Wieniawa. Vega nie podał jeszcze daty premiery "Small World", więc fani reżysera muszą uzbroić się w cierpliwość. Prawdopodobnie Vega czeka z premierą na ponowne otwarcie kin w Polsce.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.