Nowy film Patryka Vegi za darmo w sieci! Reżyser zaskoczył widzów premierą dokumentu o handlu dziećmi

03.02.2021 07:32
Patryk Vega Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Film "Oczy diabła" Patryka Vegi trafił za darmo do internetu. Reżyser udostępnił swój dokument, przedstawiający kulisy handlu żywym towarem w Polsce i za granicą.

Patryk Vega ponownie zaskoczył swoich fanów. Niespodziewanie zaprezentował światu swój najnowszy film - dokument pod tytułem "Oczy diabła", który opowiada o kulisach handlu dziećmi. Produkcja jest dostępna za darmo w internecie.

"Oczy diabła" - film Patryka Vegi za darmo

Słynący z seryjnej produkcji filmów reżyser jakiś czas temu postanowił nieco zwolnić swoje tempo. Nie oznacza to jednak, że przestał pracować nad kilkoma filmami rocznie. Właśnie skończył pracę na planie produkcji "Miłość w czasach epidemii". Nadal w planach jest też fabuła "Small world" opowiadająca o handlu dziećmi. 

Polecamy

Zanim jednak zobaczymy te dwie produkcje fabularne, Vega postanowił zaprezentować film dokumentalny, w którym pokazuje przerażającą prawdę na temat procederu handlu dziećmi, sprzedawanych do domów publicznych lub jako nielegalnych dawców organów. W "Oczach diabła" Patryk Vega zaprezentował, jak wyglądają kulisy tego niegodziwego postępowania. Skupił się przede wszystkim na Polsce, ale w filmie są również wątki dotyczące innych europejskich krajów.

Polecamy

"Oczy diabła" trafiły na YouTube i można je oglądać całkowicie za darmo. Ostrzegamy jednak, że w dokumencie pojawia się wiele treści przeznaczonych jedynie dla osób dorosłych.

W ciągu niespełna 24 godzin od publikacji nowego filmu Vegi dokument miał już niemal pół miliona odtworzeń. Niewykluczone, że Vega pobije rekord polskiego YouTube'a.

Polecamy

"Small World" - kiedy premiera filmu Patryka Vegi?

W swoim zapowiadanym od lat filmie o handlu dziećmi Vega postanowił ukazać historię porwanej dziewczynki z trzech perspektyw - ofiary, jej rodziców i porywacza. Film będzie koprodukcją, więc oprócz polskich gwiazd w obsadzie zobaczymy również aktorów zagranicznych, takich, chociażby jak Enrique Arce'a znanego z "Domu z papieru". W rolach głównych wystąpią Piotr Adamczyk i Julia Wieniawa. Vega nie podał jeszcze daty premiery "Small World", więc fani reżysera muszą uzbroić się w cierpliwość. Prawdopodobnie Vega czeka z premierą na ponowne otwarcie kin w Polsce.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.