Nowy gwiazdor Marvela Simu Liu zrobił salto w tył podczas meczu baseballu

07.09.2021 12:53
Nowy gwiazdor Marvela Simu Liu zrobił salto w tył podczas meczu baseballu Fot. Album Online/East News

Simu Liu zaczął swoją przygodę z Marvelem w 2018 roku. Wówczas dla żartu napisał na Twitterze, kiedy będą mogli w końcu się spotkać i pogadać na temat Shang-Chi. 3 lata później aktor świętuje premierę filmu o tym bohaterze.  

Gwiazdor Marvela zrobił salto podczas meczu baseballu [WIDEO]

Simu Liu ostatnio cieszy się ogromnym zastrzykiem popularności. Aktor niedawno wystąpił w filmie "Shang-Chi i legenda Dziesięciu Pierścieni", który okazał się być sporym hitem, bijąc rekord przychodów w weekend amerykańskiego Święta Pracy. Oprócz tego otrzymał oczywiście dobre oceny od krytyków i widzów, gwarantując, że Liu nie zakończy swojej przygody z Marvelem po jednym występie.

Polecamy

Dzięki tej popularności, aktor został niedawno zaproszony przez San Francisco Giants do rozpoczęcia ich meczu w MLB przeciwko Los Angeles Dodgers. Aktor nie tylko rzucił perfekcyjną piłkę, ale potem pochwalił się swoimi umiejętnościami atletycznymi, wykonując imponujące salto w tył, lądując w pozycji superbohatera.

Dostał pochwały od komentatorów oraz od samej ligi MLB, która napisała, że to "definitywnie jeden z najlepszych pierwszych rzutów w tym roku". Poniżej możecie zobaczyć akrobatyczne umiejętności Simu Liu:

Polecamy

Szef Marvel Studios Kevin Feige stwierdził kilka miesięcy temu w rozmowie ze Slash Film, że salto w tył stało się pewnego rodzaju znakiem rozpoznawczym Simu Liu - aktor wykonał je m.in. podczas pierwszego przesłuchania o rolę Shang-Chi:

Simu wykonał dosłownie to samo salto, z którego się śmiejemy w "Czarnej Wdowie". Z przyklęknięciem, zarzuceniem włosami i popatrzeniem się w kamerę. Tak zakończył swoje przesłuchanie do roli Shang-Chi.

Film "Shang-Chi i legenda Dziesięciu Pierścieni" zadebiutował w kinach 3 września 2021 roku. Tam możemy zobaczyć pełnię atletycznych umiejętności Simu Liu i te są naprawdę imponujące.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.