Nowy klip promocyjny „Obcy: Przymierze”

Kamil Dachnij
10.05.2017 12:36
Nowy klip promocyjny „Obcy: Przymierze” Fot. Kadr z video

Udostępniono nowy, pełen napięcia klip promujący „Obcy: Przymierze”. Znamy także datę rozpoczęcia zdjęć do kolejnej części. 

20th Century Fox wymyśliło nowy rodzaj rozpieszczania widzów. Z niesamowitą regularnością umieszcza kolejne materiały filmowe promujące nowego „Obcego”. Dla odmiany otrzymujemy klip, który nie jest fragmentem z filmu. Widzimy w nim postać Daniels (Katherine Waterston), która spokojnie spędza czas na statku. Jednak z beztroski wyrywa ją komputer pokładowy MUTHUR. Zobacz video:

Co ciekawe, powyższy fragment został nakręcony przez syna sir Ridleya Scotta, Luke’a. Jego ojciec zaś zdradził, kiedy możemy się spodziewać rozpoczęcia zdjęć do kontynuacji „Obcy: Przymierze”:

Jesteśmy w trakcie pisania scenariusza do kontynuacji. Zacznę ją kręcić w przeciągu kolejnych 14 miesięcy od chwili tej rozmowy.

Reżyser zabrał ponownie głoś odnośnie 5. części Obcego, o której pisaliśmy niedawno:

Chcieli zrobić Aliena, to znaczy Awakening Neilla Blomkampa. Zgodziłem się. Miałem być producentem. Gdybym mógł, to bym chciał. Jednak miałem zastrzeżenie: Czy są nam potrzebne dwa filmy z Obcym? To jak strzelenie sobie samobója – nie ma to kompletnie sensu.

12 maja 2017 roku przekonamy się, jak wizja Scotta wypada na dużym ekranie. O pierwszych reakcjach krytyki już pisaliśmy

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.