10.05.2017 12:36

Nowy klip promocyjny „Obcy: Przymierze”

Udostępniono nowy, pełen napięcia klip promujący „Obcy: Przymierze”. Znamy także datę rozpoczęcia zdjęć do kolejnej części. 

Nowy klip promocyjny „Obcy: Przymierze”
Foto: Kadr z video

20th Century Fox wymyśliło nowy rodzaj rozpieszczania widzów. Z niesamowitą regularnością umieszcza kolejne materiały filmowe promujące nowego „Obcego”. Dla odmiany otrzymujemy klip, który nie jest fragmentem z filmu. Widzimy w nim postać Daniels (Katherine Waterston), która spokojnie spędza czas na statku. Jednak z beztroski wyrywa ją komputer pokładowy MUTHUR. Zobacz video:

Co ciekawe, powyższy fragment został nakręcony przez syna sir Ridleya Scotta, Luke’a. Jego ojciec zaś zdradził, kiedy możemy się spodziewać rozpoczęcia zdjęć do kontynuacji „Obcy: Przymierze”:

"

Jesteśmy w trakcie pisania scenariusza do kontynuacji. Zacznę ją kręcić w przeciągu kolejnych 14 miesięcy od chwili tej rozmowy. "

Reżyser zabrał ponownie głoś odnośnie 5. części Obcego, o której pisaliśmy niedawno:

"

Chcieli zrobić Aliena, to znaczy Awakening Neilla Blomkampa. Zgodziłem się. Miałem być producentem. Gdybym mógł, to bym chciał. Jednak miałem zastrzeżenie: Czy są nam potrzebne dwa filmy z Obcym? To jak strzelenie sobie samobója – nie ma to kompletnie sensu. "

12 maja 2017 roku przekonamy się, jak wizja Scotta wypada na dużym ekranie. O pierwszych reakcjach krytyki już pisaliśmy

Kamil Dachnij
Tagi: Film Obcy Ridley Scott