Nowy klip z "Mortal Kombat" zapowiada nam arcykrwawą jatkę, która powinna ucieszyć fanów

18.03.2021 12:08
Nowy klip z "Mortal Kombat" zapowiada nam arcykrwawą jatkę, która powinna ucieszyć fanów Fot. Mark Rogers/Capital Pictures/East News

Nie łudźmy się - "Mortal Kombat" nie będzie najlepszym filmem wszech czasów. Ale nie oznacza to, że nie będzie kawałem porządnej, krwawej rozrywki rodem z filmów kategorii B. Jeżeli wierzyć nowemu klipowi z produkcji, to będzie nawet DOKŁADNIE tym.

Mortal Kombat - nowy klip z filmu obiecuje krwawą jatkę bez hamulców

W sieci pojawił się klip z początku filmu "Mortal Kombat", który przedstawia nam "origin story" Scorpiona i Sub-Zero. Na dom Scorpiona napada banda z klanu Lin Kuei (historycznie należy do niego właśnie Sub-Zero). Z relacji Comicbook.com wynika, że cała sekwencja trwa aż 13 minut i jest "brutalnym, ale też fascynującym" sposobem na otwarcie filmu.

Polecamy

Poniżej znajdziecie spoilery dotyczące sekwencji otwierającej nadchodzący film "Mortal Kombat". 

Poznajemy bowiem Hanzo Hasashiego (Scorpion) i jego rodzinę na setki lat przed wydarzeniami z czasów współczesnych. Hanzo zdaje się być szczęśliwy i pomaga członkom familii w przyziemnych, codziennych zajęciach. Niestety, sielankowy scenariusz zostaje przerwany, kiedy na terenie ich posesji pojawiają się wojownicy z klanu Lin Kuei z Sub-Zero na czele. Poniższy klip pokazuje nam krwawe i brutalne przywitanie, które najeźdźcom szykuje Scorpion.

Polecamy

Jak podaje Comicbook.com, które miało okazję zobaczyć pełną sekwencję, Scorpion nie jest w stanie sam odeprzeć wszystkich napastników, a fragment kończy jego pojedynek z Sub-Zero. Hanzo nie jest w stanie pokonać legendarnego przeciwnika i kończy tragicznie. 

Trzeba przyznać, że opis tego fragmentu brzmi naprawdę nieźle. O tym, czy cały film będzie dobry, przekonamy się po 16 kwietnia - wtedy właśnie "Mortal Kombat" zadebiutuje w kinach i na HBO Max.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.