27.09.2019 08:35

"Katarzyna Wielka" nową produkcją HBO. Kiedy premiera serialu?

W nowym miniserialu HBO zobaczymy samych świetnych aktorów. "Katarzyna Wielka" opowie o panowaniu jednej z większych władczyń.

Katarzyna Wielka HBO
fot. kadr z wideo Katarzyna Wielka - trailer/YouTube

Najnowsza produkcja HBO opowie o potężnej władczyni, Katarzynie II Wielkiej. Serial skupi się na jej namiętnym romansie z Grigorijem Potiomkinem, a także opowie o skandalach, intrygach i konfliktach. Produkcja skupi się na okresie panowania Cesarzowej Rosji. Kiedy odbędzie się premiera produkcji? Okazuje się, że serial HBO zadebiutuje już w październiku 2019 roku. 

"Katarzyna Wielka" nowym serialem HBO. Kiedy premiera? 

Reżyserem produkcji jest Philip Martin, który był odpowiedzialny za "The Crown" - serial emitowany od 2016 roku, dostępny na platformie Netflx. Scenariusz do "Katarzyny Wielkiej" napisał Nigel Williams. Jak prezentuje się zapowiedź najnowszej produkcji HBO? 

Ghost Rider
Ghost Rider
Przeczytaj także Nie będzie serialu „Ghost Rider” na Hulu. Powodem „różnice twórcze”

Obsada nowego serialu z pewnością zachęci was do obejrzenia produkcji. Helen Mirren wcieli się w Katarzynę, a Jason Clarke zagra Grigorija Potiomkina. W pozostałych rolach wystąpią Joseph Quinn, Gina McKee, Rory Kinnear, Richard Roxburgh, Sam Palladio i Kevin R. McNally. Kiedy odbędzie się premiera? Serial zadebiutuje już 3 października 2019 roku na platformie HBO GO. Dzień później o godzinie 20:10 odbędzie się emisja pierwszego odcinka na kanale HBO. 

Zobacz także: Netflix czy HBO GO? Co wybrać? Porównanie ofert platform streamingowych

Tagi: HBO HBO GO