Nowy plakat „Iniemamocnych 2” zapowiada powrót znanej postaci

Kamil Kacperski
12.02.2018 13:03
Nowy plakat „Iniemamocnych 2” zapowiada powrót znanej postaci Fot. kadr z wideo

Oprócz tego Disney zapowiedziało, że podczas Igrzysk Olimpijskim w Pjongczang odbędzie się premiera nowego materiału z filmu. Niestety nie wiadomo, czy będzie to spot telewizyjny, czy może pełnoprawny zwiastun.

Premiera drugiej części najlepszego filmu o Fantastycznej Czwórce, która nie jest Fantastyczną Czwórką zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, poznajemy na temat „Iniemamocnych 2” coraz więcej informacji. W lutym 2018 roku w USA zaczęły się pojawiać plakaty promujące film, na których oficjalnie potwierdzono, że powróci Edna Mode, stylistka superbohaterów.

Mode, grana przez reżysera produkcji Brada Birda, z miejsca stała się ulubienicą fanów, dlatego jej powrót będzie definitywnie bardzo dobrze odebrany przez widzów. Jak się okazuje nie ją zobaczymy na ekranie podobnie - powróci cała obsada pierwszej części filmu, zatem szykuje się ekscytujące widowisko z Mrożonem i resztą superbohaterskiej kompanii towarzyszącej rodzinie Parrów.

Dopiero co zobaczyłam ten post na tumblerze i nie mogę wam powiedzieć jak bardzo jestem podekscytowana... „Iniemamocni 2” będą w punkt!

Edna Mode powróci w „Iniemamocnych 2”

Oprócz tego Pixar zapowiedział niespodziankę dla fanów oglądających Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu. Mianowicie, już w środę, 14 lutego 2018 roku twórcy udostępnią nowe materiały z filmu. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy będzie to może krótki spot telewizyjny, czy może fani otrzymają pełnoprawny zwiastun promujący „Iniemamocnych 2”.

Do swoich ról powróci rodzina superbohaterów w obsadzie: Holly Hunter jako pani Iniemamocna,  Craig T. Nelson w roli Pana Iniemamocnego, ich dzieciaki Sarah Vowell (Wioleta) oraz Huck Milner (Maks), a także powracający w roli Mrożona Samuel L. Jackson. Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych 15 czerwca 2018 roku, natomiast w Polsce dostępny będzie dopiero 13 lipca 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.