Nowy serial TVN dla Player.pl opowie o seryjnym mordercy. Kiedy premiera?

Karolina Woźniak
05.11.2019 14:52
Nowy serial TVN Fot. . Artur Zawadzki/REPORTER

"Szadź" to najnowsza produkcja TVN dla platformy Player.pl. Produkcja opowie historię seryjnego mordercy i policjanta, który go ścigał.

Seriale o seryjnych mordercach stają się coraz popularniejsze. Niektórym nie łatwo przyznać, że ten temat może kogoś fascynować. Często jesteśmy ciekawi, jak policja prowadziła dochodzenie i jak wpadła na trop seryjnego mordercy. TVN postanowiło pójść za ciosem. Stacja stworzy serial, który opowie historię seryjnego mordercy.

"Szadź" nowym serialem TVN dla Player.pl. O czym? Kiedy premiera?

Produkcja jest oparta na powieści kryminalnej Igora Brejdyganta. "Szadź", bo tak zatytułowany jest najnowszy serial, będzie liczyć siedem odcinków. Akcja dzieje się w Opolu i okolicach. To właśnie tam zamordowano młodą dziewczynę, która jest jedną z wielu ofiar psychopatycznego mordercy. Komisarz Agnieszka Polkowska będzie starała się rozwikłać zagadkę i schwytać sprawcę.

Przeczytaj także

Producent TVN, Tomasz Blachnicki twierdzi, że to nie będzie kolejny klasyczny kryminał. Jego zdaniem tym, co będzie trzymać widza w napięciu będzie pościg za mordercą i odkrywanie tajemnic w relacjach między bohaterami. Serial ma być dostępny na platformie Player.pl na wiosnę lub lato w 2020 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Odcinki mają trwać około 45 minut.

W rolach głównych zobaczymy Aleksandrę Popławską, Macieja Stuhra, Bartosza Gelnera, Cezarego Łukasiewicza, Anne Cieślak, Zofię Domalik, Barbarę Kurzaj, Emmę Giegżno oraz Mirosława Zbrojewicza. Producentem jest Tomasz Blachnicki, a producentami wykonawczymi są Michał Kwieciński i Akson Studio. Funkcję reżysera formatującego - Sławomir Fabicki, a autorem scenariusza została Paulina Murawska we współpracy z Igorem Brejdygantem i Michałem Godzicem.

Zobacz także: Netflix: lista nowości na listopad 2019. Wśród nich nowy sezon "The Crown"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.