11.09.2019 14:20

Nowy spot i klimatyczny plakat filmu "Rambo: Ostatnia krew"

Premiera 5. części "Rambo" zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem w sieci pojawił się nowy plakat oraz spot promujący film.

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rambo: Ostatnia krew"
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rambo: Ostatnia krew"

Sylvester Stallone powróci jako Rambo już 20 września 2019 roku. By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę oczekiwania, producenci podzielili się z fanami nowym spotem oraz plakatem filmu "Rambo: Ostatnia krew".

Nowy spot i klimatyczny plakat filmu "Rambo: Ostatnia krew"

Choć najnowszy spot nie zawiera wielu nowych scen, daje nam bardziej klarowny obraz fabuły, którą będziemy śledzić w filmie. W minutowym materiale znalazło się również miejsce dla nostalgicznych wstawek, przedstawiających słynnego bohatera z czasów młodości.

Zobacz też: "Rambo: Ostatnia krew" - zobacz najbrutalniejszy zwiastun nadchodzącej produkcji

Z kolei najnowszy plakat jest bardzo prosty, co stanowi jego olbrzymią zaletę. Na czarno-białym posterze widzimy tytułowego bohatera o spojrzeniu pełnym żądzy zemsty.

Zobacz też: Sylvester Stallone wyjaśnił, czym "Rambo: Ostatnia krew" różni się od poprzednich części serii

"Rambo: Ostatnia krew" ukaże się już 20 września 2019 roku. W filmie, u boku Sly'a Stallone'a, wystąpią między innymi Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim, Joaquín Cosio oraz Óscar Jaenada. Wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatni film z serii. Sam aktor nie wyklucza jednak, że kiedyś jeszcze powróci do roli.

Zobacz też: Sylvester Stallone twierdzi, że jednak powróci do roli Rocky'ego

Tagi: Film News Zwiastuny Rambo Sylvester Stallone Film akcji