Nowy spot i klimatyczny plakat filmu "Rambo: Ostatnia krew"

11.09.2019 14:20
Nowy spot i klimatyczny plakat filmu "Rambo: Ostatnia krew" Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Rambo: Ostatnia krew"

Premiera 5. części "Rambo" zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem w sieci pojawił się nowy plakat oraz spot promujący film.

Sylvester Stallone powróci jako Rambo już 20 września 2019 roku. By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę oczekiwania, producenci podzielili się z fanami nowym spotem oraz plakatem filmu "Rambo: Ostatnia krew".

Nowy spot i klimatyczny plakat filmu "Rambo: Ostatnia krew"

Choć najnowszy spot nie zawiera wielu nowych scen, daje nam bardziej klarowny obraz fabuły, którą będziemy śledzić w filmie. W minutowym materiale znalazło się również miejsce dla nostalgicznych wstawek, przedstawiających słynnego bohatera z czasów młodości.

Zobacz też: "Rambo: Ostatnia krew" - zobacz najbrutalniejszy zwiastun nadchodzącej produkcji

Z kolei najnowszy plakat jest bardzo prosty, co stanowi jego olbrzymią zaletę. Na czarno-białym posterze widzimy tytułowego bohatera o spojrzeniu pełnym żądzy zemsty.

Zobacz też: Sylvester Stallone wyjaśnił, czym "Rambo: Ostatnia krew" różni się od poprzednich części serii

"Rambo: Ostatnia krew" ukaże się już 20 września 2019 roku. W filmie, u boku Sly'a Stallone'a, wystąpią między innymi Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim, Joaquín Cosio oraz Óscar Jaenada. Wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatni film z serii. Sam aktor nie wyklucza jednak, że kiedyś jeszcze powróci do roli.

Zobacz też: Sylvester Stallone twierdzi, że jednak powróci do roli Rocky'ego

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.