Nowy zwiastun „Avengers: Infinity War” zapowiada zmierzch superbohaterów

Kamil Kacperski
16.03.2018 15:07
Nowy zwiastun „Avengers: Infinity War” zapowiada zmierzch superbohaterów Fot. kadr z wideo

Iron Man tworzy plan bitwy ze Star-Lordem, Gamora opowiada o Thanosie, a Peter Parker oficjalnie poznaje Doktora Strange'a. Marvel w końcu opublikował długo oczekiwany zwiastun nowego filmu o superherosach. Warto czekać?

Pierwszy zwiastun „Avengers: Infinity War” ukazał się w listopadzie 2017 roku. Od tego momentu jedyną inną zapowiedzią kulminacji ponad 10 letniej przygody z MCU był krótki spot wydany z okazji Superbowl. Niecałe dwa miesiące przed premierą nowego filmu o swojej flagowej drużynie superbohaterów, Marvel udostępnił drugi pełnoprawny zwiastun „Wojny bez granic”. Krótko mówiąc: jest moc. 

W 2. zwiastunie „Avengers: Infinity War” poznajemy Black Order, czyli grupę pomocników Thanosa, Iron Man współpracuje ze Strażnikami Galaktyki, a także dowiadujemy się nieco więcej o przeszłości Szalonego Tytana. Przekonajcie się sami:

2. zwiastun „Avengers: Infinity War”

A co oprócz tego? Wiemy na pewno, że Loki odda Thanosowi jeden z kamieni nieskończoności, który ukryty był w Tesserakcie znanym z pierwszej części „Avengerów”. Tony Stark po raz kolejny ulepszył swoją zbroję - tym razem strój Iron Mana potrafi w ciągu kilku sekund zmienić swój kształt, co możemy zauważyć gdy nogi miliardera łączą się w jeden potężny silnik odrzutowy, dzięki któremu Złoty Avenger osiąga zawrotną prędkość.

Wydaje się, że Thor wciąż uczy się panować nad swoimi nowo odkrytymi mocami. Widzimy także wyraźny podział Avengerów na mniejsze grupy: wspomniany bóg piorunów udaje się w międzygalaktyczną podróż z Grootem i Rocketem, Iron Man współpracuje z Doktorem Strangem, Spider-Manem, Star-Lordem, Gamorą i Draxem, a Kapitan Ameryka będzie bronił Wakandy ze Scarlett Witch, Visionem, Czarną Wdową, Black Pantherem, Brucem Bannerem/Hulkiem i Zimowym Żołnierzem/White Wolfem.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Kiedy premiera „Avengers: Infinity War”?

W filmie powrócą również ulubione postaci drugoplanowe z „Black Panthera”. W drugim zwiastunie wyraźnie widać Shuri, pojawia się również Okoye, czyli dowódczyni Dora Milaje, a w scenie walki na polach Wakandy można również dostrzec M'baku, który ostatnimi czasy stał się nawet bohaterem mema.

Drugi zwiastun jest definitywnie bardziej obszerny od pierwszego i zawiera więcej ukrytych tajemnic, które z biegiem czasu będziemy odkrywać. Premiera „Avengers: Infinity War” odbędzie się już 25 kwietnia 2018 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.