Nowy zwiastun filmu Patryka Vegi „Pętla”. Tym razem w wersji dla kobiet? [WIDEO]

16.06.2020 10:03
Nowy zwiastun filmu Patryka Vegi „Pętla”. Tym razem w wersji dla kobiet? [WIDEO] Fot. . Pawel Relikowski/Polska Press/East News

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu Patryka Vegi, ukończonego podczas kwarantanny. Mowa o filmie „Pętla”. Co ciekawe – to kolejny zwiastun tego filmu w ostatnich dniach. Tym razem reżyser zaprezentował „wersję dla kobiet”.

Film „Pętla” opowiada o kulisach tzw. „afery podkarpackiej”, której przebieg nie schodził przez wiele tygodni z czołowych stron gazet. Wydarzenia obejrzymy z perspektywy młodego, nieokrzesanego agenta CBŚP, który doprowadzi do tego, że będzie w ten sposób szantażować polityków, celebrytów, a nawet duchownych.

Przeczytaj także

Czym więc nowy zwiastun różni się od poprzedniego?

Przede wszystkim większym naciskiem na postaci kobiece, niemal nieobecne w pierwszym materiale. Dostajemy narrację bohaterki Katarzyny Warnke, a zwiastun pokazuje, że za wydarzenia, które oglądaliśmy w pierwszym materiale, tak naprawdę odpowiadają kobiety, które za kulisami sterowały przebiegiem akcji.

Przeczytaj także

„Pętla” – nowy zwiastun

Nowy materiał sugeruje także, że jednym z tematów filmu będzie afera z „Agentem Tomkiem” i faktem, że uwiódł on kobietę, aby popełniła dla niego przestępstwo.

„Załatwię go przez żonę. Podstawię jej tajnego agenta, który ją przekręci przeciw mężowi. Kobiety uzależniają się od emocji. Kiedy agent uwiedzie ją, po kilku miesiącach romansu zrobi dla niego wszystko. A potem namówi ją do popełnienia przestępstwa” - usłyszymy w pierwszych sekundach materiału.

Przeczytaj także

„Pętla” – ekipa i obsada

Za kamerą ponownie stanie reżyser Patryk Vega. W roli głównej zobaczymy Antoniego Królikowskiego, który współpracował z reżyserem w jego poprzednim filmie – „Bad Boyu”. U jego boku pojawią się także stali współpracownicy reżysera, na czele z Katarzyną Warnke i Piotrem Stramowskim. Dołączą do nich także: Maciej Zacharzewski, Marcin Zacharzewski, Dagmara Kaźmierska, Krystian Hołdak i Filip Guźla. 

„Pętla” – kiedy premiera?

W tym momencie nieznana jest jeszcze dokładna data premiery filmu. Patrząc jednak na szybkie tempo pracy reżysera, możemy się spodziewać, że nastąpi to nawet w najbliższych tygodniach, a film Vegi będzie jednym z pierwszych polskich obrazów, które trafią do kin po otwarciu wielkich sieci. 

Przeczytaj także

Czytaj także: Oto 10 najlepszych polskich filmów, które obejrzycie online 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.