10.10.2018 13:34

Nowy zwiastun horroru Netflixa „Apostoł” obiecuje prawdziwą grozę

W sieci pojawił się ostatni zwiastun nadchodzącego horroru Netfliksa pod tytułem „Apostoł”. Odważysz się go obejrzeć?

Nowy zwiastun horroru Netflixa „Apostoł” obiecuje prawdziwą grozę
foto: kadr z filmu Apostoł

Jesień to okres, w którym jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne filmy grozy. Jednak horror horrorowi nie równy, bo nie każdego widza przeraża to samo. Jeśli boicie się mrocznych sekt, które rujnują życia zwykłych ludzi z powodu pradawnych brutalnych praktyk, to najnowsza propozycja platformy Netflix jest dla Was. Chodzi o film „Apostoł”, który dostał najnowszy zwiastun

„Apostoł” - ostatni zwiastun horroru Netfliksa

W filmie w reżyserii Garetha Evansa zobaczymy przerażające losy Thomasa Richardsona, który powrócił po latach do rodzinnego miasta, by odkryć, że jego siostra została zakładniczką tajemniczego kultu religijnego. Mężczyzna postanawia odzyskać dziewczynę i w tym celu udaje się na spotkanie z żyjącym na wyspie przywódcą sekty - charyzmatycznym prorokiem Malcolmem. Protagonista stara się dołączyć do kultu i wkrótce odkrywa straszliwą prawdę, która przerosła jego najśmielsze oczekiwania. 

Zwiastun nie jest zbyt długi i został dość mocno pocięty, ale trzeba przyznać, że zapowiedź jest niezwykle intensywna i wprowadza mroczny klimat, o który chodziło twórcom filmu. 

„Apostoł” - kiedy premiera na Netflix?

W protagonistę wcielił się Dan Stevens znany z serialu „Legion”. Jako przywódca mieszkańców wyspy wystąpił Michael Sheen. Twórcy zapowiadają, że „Apostoł” to historia, w której największe szaleństwo wydaj się błahostką w porównaniu z przerażającą rzeczywistością. Czy rzeczywiście film Evansa będzie aż tak straszny? Przekonamy się 12 października 2018 roku, kiedy horror trafi do oferty serwisu. To kolejna po hiszpańskiej „Veronice”, indyjskim „Ghoulu” i serialu „Nawiedzony dom na wzgórzu” produkcja grozy, który znalazł się w ciągu ostatnich miesięcy na platformie Netflix.  

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Netflix Apostle