08.01.2016 15:56

„Obecność 2” straszy w nowym zwiastunie

Współczesny mistrz kina grozy po romansie z filmem akcji przy „Szybkich i wściekłych 7” powróci w 2016 roku do swojego ulubionego gatunku. James Wan wyreżyseruje „Obecność 2” - zobaczcie zwiastun dzieła.

„Obecność 2” straszy w nowym zwiastunie
foto: kadr z wideo

W historii horroru twórca zapisał się pierwszą częścią „Piły”, aczkolwiek niektórzy twierdzą, że to sitcom, obiema odsłonami „Naznaczonego” oraz „Obecnością”. Ostatni z wymienionych otrzymał spin-off w postaci „Annabelle”, a w czerwcu 2016 roku doczeka się swojej kontynuacji.

Ed (Patrick Wilson) i Lorraine (Vera Farmiga) Warrenowie powrócą jako para badaczy zjawisk paranormalnych, by pomóc rodzinie Hodgsonów. Samotna matka z północnego Londynu wychowuje czwórkę dzieci i musi mierzyć się z nieczystymi siłami w nawiedzonym domu. Zwiastun obrazu nie zdradza zbyt wiele z fabuły filmu, jednak jak przestrzega sam reżyser chcąc mieć prawdziwą niespodziankę lepiej poczekać do samej premiery:

"

Powiem to wszystkim, jeżeli wiecie, że zamierzacie zobaczyć film, nie oglądajcie żadnych trailerów. Trailery to spoilery. "

tweet

Jesteście odważni i nie boicie się duchów (ani spoilerów)? Zapoznajcie się ze zwiastunem „Obecności 2”:

James Wan krótko wypowiedział się o fabule filmu, która bazuje na prawdziwych wydarzeniach:

"

Nawiedzenie, które dotknęło rodzinę Hodgsonów jest prawdopodobnie jednym z najlepiej udokumentowanych paranormalnych przypadków na świecie. "

Jak Wam się podoba zwiastun „Obecności 2”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Obecność