"Obecność": poznaliśmy oficjalny tytuł i datę premiery 3. części popularnego horroru
09.12.2019 13:20
"Obecność": poznaliśmy oficjalny tytuł i datę premiery 3. części popularnego horroru Fot. materiały prasowe Warner Bros. Pictures

Trzecia część "Obecności" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier przyszłego roku. Kiedy dokładnie i pod jakim tytułem ukaże się horror?

"Obecność" to nie tylko jedna z najpopularniejszych serii grozy ostatnich lat, ale również prężnie rozwijające się uniwersum. Poza głównym nurtem widzieliśmy również przygody "Zakonnicy", "Annabelle" oraz tegoroczną "Klątwę La Llorony". Przyszedł jednak czas na kontynuację oryginału, gdzie pierwsze skrzypce grają państwo Warrenowie. Kiedy Ed i Lorraine zaserwują nam kolejną mrożącą krew w żyłach historię i pod jakim tytułem ukaże się film?

"Obecność 3" - oficjalny tytuł

Trzecia część przerażających perypetii małżeństwa demonologów ukaże się pod tytułem "The Conjuring: The Devil Made Me Do It", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Obecność: Szatan kazał mi to zrobić". Będzie to zatem pierwsza odsłona "Obecności" zawierająca podtytuł. Zgadza się on również z wcześniejszymi doniesieniami fabularnymi. Film ma bowiem opowiadać historię człowieka oskarżonego o morderstwo, który za linię obrony w sądzie obrał sobie zapewnienie o opętaniu.

Przeczytaj także

"Obecność 3" - data premiery

O tym, że 3. część popularnego horroru ukaże się w 2020 roku, wiedzieliśmy od dawna. Teraz jednak poznaliśmy konkretną datę. "The Conjuring: The Devil Made Me Do It" ukaże się dokładnie 11 września 2020 roku. Reżyserem filmu jest Michael Chaves. W rolach głównych powrócą Vera Farmiga i Patrick Wilson.

Zobacz też: Twórcy "Obecności" stworzą nową franczyzę grozy opartą na faktach. O czym opowie?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.