Obejrzysz 13 horrorów Stephena Kinga? Możesz dostać za to 1300 dolarów

19.09.2019 12:34
Obejrzysz 13 horrorów Stephena Kinga? Możesz dostać za to 1300 dolarów Fot. kadr z filmu "Lśnienie"/Warner Bros.

Haczyk jest jeden - musisz to zrobić do Halloween 2019 roku. Pewna firma w USA zaproponowała taki układ dla największych fanów Stephena Kinga. Jakie są wymagania do otrzymania takiej pracy?

Trochę jak sam Pennywise, Stephen King też powraca do świadomości milionów fanów co kilkanaście lat, ponownie strasząc dzieci i dorosłych. Ale ta ilość remake'ów i adaptacji, które zalewają kina i platformy streamingowe sprawiają, że trudno jest oddzielić prawdziwych fanów od zwykłych widzów.

1300 dolarów za obejrzenie 13 filmów Stephena Kinga

Firma USDish przygotowała wyzwanie dla fanów, którzy będą mieli szansę pokazać swoją lojalność. Wszystko to bez rozlewu krwi - jeden szczęśliwy zwycięzca dostanie możliwość zobaczenia 13 adaptacji dzieł Stephena Kinga, za co zostaną wynagrodzeni kwotą 1300 dolarów. Na szczęście nie trzeba samemu wybierać 13 najbardziej strasznych filmów. USDish przygotowało własną listę 13 przebojów na podstawie twórczości Kinga.

Wśród nich pojawią się klasyki pokroju "Carrie" i "Lśnienia", przerażające "Mgła" i "Smętarz dla zwierząt", a także nieco mniej znane "Thinner" i "Dreamcatcher".

Przeczytaj także

Ale zarobienie 1300 dolarów za oglądanie filmów wcale nie będzie takie proste. Najpierw bowiem trzeba złożyć aplikację, w której znajduje się m.in. długa na 200 słów rozprawka na temat tego, dlaczego akurat my zasługujemy na wzięcie udziału w zabawie. Następnie będziecie musieli napisać, ile razy się przestraszyliście podczas seansu, patrzeć na ilość uderzeń bicia serca na minutę, a także zanotować ile godzin spaliście w trakcie maratonu (jeżeli oczywiście dacie radę zasnąć po obejrzeniu kilku horrorów na raz).

Zwycięzca otrzyma wszystkie 13 filmów za darmo, FitBit do sprawdzania ilości uderzeń serca na minutę, a także jedzenie w postaci popcornu i cukierków oraz koc, aby się pod nim ukrywać w trakcie maratonu. 

Aplikacje można zgłaszać na oficjalnej stronie USDish do dnia 15 października 2019 roku. Powodzenia!

Zobacz także: Stephen King powiedział, że Donald Trump jest straszniejszy niż jego powieści

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.