Obsada „Gry o Tron” rozpoczęła prace nad 8. sezonem serialu

Natalia Hluzow
13.10.2017 13:46
Obsada „Gry o Tron” rozpoczęła prace nad 8. sezonem serialu Fot. kadr z wideo

Powoli zbliża się zima, więc gwiazdy Westeros powoli gromadzą się w Belfaście. Na zdjęciach zrobionych ukradkiem przez fanów można dostrzec twarze, których nie spodziewaliśmy się już zobaczyć w 8. sezonie serialu.

Jak powszechnie wiadomo, większość scen z „Gry o Tron” kręcona jest w Belfaście. I to właśnie tam, ku wielkiej uciesze wszystkich miłośników serialu, od 9 października 2017 można było spotkać Emilię Clarke, Kita Haringtona, Maisie Williams, Johna Bradley’a oraz inne gwiazdy wcielające się w bohaterów z Westeros.

Wszystko wskazuje na to, że obsada „Gry o Tron” spotkała się w Belfaście podczas przygotowań do realizacji 8. sezonu serialu, na kilka tygodni przed rozpoczęciem zdjęć.

Wprawne oko wśród aktorów obecnych na fotografiach może dostrzec Kristofera Hivju, a więc odtwórcę roli Tormunda, który wydawało się, że zginął w finale 7 sezonu. Skoro jednak pojawił się ostatnio w Belfaście wraz z resztą obsady, możemy liczyć, że w kolejnym sezonie spotkamy jeszcze dzikiego kumpla Jona Snow.

„Gra o Tron” ma powrócić na ekrany dopiero w 2019 roku. By nieco pocieszyć fanów, twórcy zdradzili, że 8. sezon będzie najbardziej epicki ze wszystkich. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.