27.10.2017 15:45

Obsada nowego „Thora” tłumaczy, czym jest Ragnarok

Aktorzy wcielający się w nordyckie bóstwa postanowili wreszcie wyjaśnić, co oznacza podtytuł najnowszego filmu z uniwersum Marvela.

Obsada nowego „Thora” tłumaczy, czym jest Ragnarok
foto: kadr z wideo

Nie tylko sam „Thor: Ragnarok” został zrealizowany z dużym rozmachem, ale także cała jego kampania promocyjna. Niemal codziennie w sieci pojawiają się nowe trailery, teasery, fragmenty filmu, a także specjalnie przygotowane krótkie, zabawne materiały wideo z udziałem obsady nowego „Thora”.

Choć w Polsce wszyscy piszą już recenzje „Thor: Ragnarok”, amerykańscy widzowie wciąż czekają jeszcze na premierę produkcji, która zaplanowana jest na 3 listopada 2017 roku. Twórcy uznali więc, że na tydzień przed wypuszczeniem filmu na ekrany, warto wytłumaczyć w końcu publiczności, co oznacza jego podtytuł. Zrobili to oczywiście w znamienny dla siebie sposób:

Od Chrisa Hemswortha dowiadujemy się więc, że Ragnarok jest słowem zaczerpniętym z nordyckiej mitologii, zresztą tak jak sam Thor i jego świta. Cate Blanchett, która w filmie wciela się w rolę Heli, wyjaśnia natomiast, że:

"

Ragnarok to piękno, to nadzieja, sprawiedliwość... Ragnarok to odkupienie. Chaos. Ogień. To koniec wszechrzeczy. Upadek bogów i wzlot śmierci. To tak mniej więcej. "

Skoro wiecie już, co oznaczają obydwa słowa użyte w tytule, możecie spokojnie wybrać się na film „Thor: Ragnarok”, który w polskich kinach można oglądać od 25 października 2017 roku. A kto w kinie już był, a poza tym od dawna wiedział, jak w Asgardzie mówi się na koniec świata, swoją rozległą wiedzę może sprawdzić w naszym quizie na temat Thora.

Natalia Hluzow
Tagi: Thor: Ragnarok Thor Marvel