Obsada nowego „Thora” tłumaczy, czym jest Ragnarok

Natalia Hluzow
27.10.2017 15:45
Obsada nowego „Thora” tłumaczy, czym jest Ragnarok Fot. kadr z wideo

Aktorzy wcielający się w nordyckie bóstwa postanowili wreszcie wyjaśnić, co oznacza podtytuł najnowszego filmu z uniwersum Marvela.

Nie tylko sam „Thor: Ragnarok” został zrealizowany z dużym rozmachem, ale także cała jego kampania promocyjna. Niemal codziennie w sieci pojawiają się nowe trailery, teasery, fragmenty filmu, a także specjalnie przygotowane krótkie, zabawne materiały wideo z udziałem obsady nowego „Thora”.

Choć w Polsce wszyscy piszą już recenzje „Thor: Ragnarok”, amerykańscy widzowie wciąż czekają jeszcze na premierę produkcji, która zaplanowana jest na 3 listopada 2017 roku. Twórcy uznali więc, że na tydzień przed wypuszczeniem filmu na ekrany, warto wytłumaczyć w końcu publiczności, co oznacza jego podtytuł. Zrobili to oczywiście w znamienny dla siebie sposób:

Od Chrisa Hemswortha dowiadujemy się więc, że Ragnarok jest słowem zaczerpniętym z nordyckiej mitologii, zresztą tak jak sam Thor i jego świta. Cate Blanchett, która w filmie wciela się w rolę Heli, wyjaśnia natomiast, że:

Ragnarok to piękno, to nadzieja, sprawiedliwość... Ragnarok to odkupienie. Chaos. Ogień. To koniec wszechrzeczy. Upadek bogów i wzlot śmierci. To tak mniej więcej.

Skoro wiecie już, co oznaczają obydwa słowa użyte w tytule, możecie spokojnie wybrać się na film „Thor: Ragnarok”, który w polskich kinach można oglądać od 25 października 2017 roku. A kto w kinie już był, a poza tym od dawna wiedział, jak w Asgardzie mówi się na koniec świata, swoją rozległą wiedzę może sprawdzić w naszym quizie na temat Thora.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.