22.02.2017 09:19

Oficjalne zdjęcie obsady z filmu o młodym Hanie Solo

Rozpoczęły się zdjęcia do spin-offu „Gwiezdnych wojen”, a wraz ze startem tego procesu opublikowano oficjalne zdjęcie obsady.

Oficjalne zdjęcie obsady z filmu o młodym Hanie Solo
foto: kadr z filmu

Dochodziły do nas wieści o kolejnych wielkich nazwiskach w obsadzie. Ujawniono, że główną rolę zagra Alden Ehrenreich, z kolei Donald Glover wcieli się w Lando Calrissiana. Na ekranie ma się także zjawić Emilia Clarke, Woody Harrelson, zaś jako ukochaną Hana Solo mieliśmy zobaczyć Zoe Kravitz, Naomi Scott lub Tessę Thompson - wygląda jednak na to, że wcieli się w nią Phoebe Waller-Bridge.

Wyobraźnia fanów gwiezdnej sagi musiała pracować na najwyższych obrotach. Czy aby na pewno wszystko się potwierdzi, czy przypadkiem nikt nie wypadnie z obsady? Wreszcie, jak oni będą wyglądać za szklaną taflą ekranu? Możecie już chociaż trochę uspokoić swoje zwoje mózgowe wraz z pierwszym „rodzinnym” zdjęciem z filmu o młodym Hanie Solo:

1

Obraz, do którego zdjęcia ruszyły w Pinewood Studios w Londynie nie doczekał się jeszcze oficjalnego tytułu. W obsadzie, oprócz wyżej wymienionych, zobaczymy także takie osoby, jak Thandie Newton i Joonas Suotamo jako Chewbacca.

Film o młodym Hanie Solo ma mieć swoją premierę 25 maja 2018 roku, ale pojawiły się informacje o tym, że dzieło może wejść na ekrany dopiero w grudniu 2018. Scenariusz piszą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan, reżyserują zaś Phil Lord i Chris Miller, którzy zapowiedzieli, że finalne dzieło będzie utrzymane w klimacie westernu. Twórcy z okazji publikacji zdjęcia podzielili się swoją opinią na temat aktorów:

"

Oglądanie tak inspirujących ludzi z całego świata, z tak unikatowymi głosami, którzy spotkali się, aby tworzyć sztukę, jest rodzajem cudu. Nie potrafimy wydusić z siebie żadnego zabawnego komentarza, bo jesteśmy szczerze poruszeni i naprawdę szczęśliwi. "

Akcja filmu ma się rozgrywać przed wydarzeniami z „Nowej nadziei”, na 10 lat przed tym, jak Han Solo i Chewie spotkali się z Benem i Lukiem w kantynie Mos Eisley na planecie Tatooine. Jednym z elementów dzieła ma być scena, w której zobaczymy jak Solo wygrywa Sokoła Millenium od Lando.

Czekacie na film o młodym Hanie Solo?

Robert Skowronski
Tagi: News Star Wars