Oficjalny zwiastun filmu „Professor Marston & the Wonder Women”
Kamil Dachnij
19.07.2017 13:12
Oficjalny zwiastun filmu „Professor Marston & the Wonder Women” Fot. kadr z filmu

Twórca najsłynniejszej komiksowej superbohaterki prowadził dość niekonwencjonalne życie. 

Z racji, że „Wonder Woman” przeszła najśmielsze oczekiwania i niemal dwa miesiące po swojej premierze (w Polsce 02.06.2017r.) wciąż zarabia pieniądze, wytwórnia Annapurna Pictures słusznie nie zwleka i wypuszcza pierwszy oficjalny zwiastun filmu „Professor Marston and the Wonder Women”. Opowie on historię Dr. Williama Moultona, psychologa pracującego na Harvardzie, który na początku lat 40. XX wieku stworzył postać amazońskiej wojowniczki. Jego inspiracją były żona Elizabeth oraz kochanka Olive Byrne.

Patrząc na zapowiedź produkcji możemy się spodziewać ciekawego melodramatu z domieszką poliamori, biseksualizmu oraz feminizmu. Tego typu treści są rzadko wiązane z superbohaterami, więc miło dla odmiany będzie obejrzeć poważniejszą produkcję, która oscyluje wokół komiksów. W filmie główną rolę zagrał Luke Evans („Szybcy i wściekli 7”), Rebecca Hall („Iron Man 3”), Bella Heathcote („Ciemniejsza strona Greya”), Maggie Castle („Nie ma mowy!”) oraz Allie Gallerani („22.11.63”). Reżyserką oraz scenarzystką obrazu jest Angela Robinson, znana ze swoje pracy przy takich serialach jak „Czysta krew” czy „Aniołki Charliego”. Pozytywną informacją jest fakt, że oba filmy o Wonder Woman nakręciły kobiety. Hollywood w końcu idzie po rozum do głowy?

Premiera „Professor Marston and the Wonder Women” odbędzie się 27 października 2017 roku. Co zaś tyczy się filmu „Wonder Woman 2”, to na razie nie wiadomo, kiedy miałby trafić do kin. Póki co jest sporo spekulacji odnośnie fabuły filmu, w tym kto może pojawić się w nim jako przeciwnik głównej bohaterki. Za to wiemy, że reżyserią zajmie się ponownie Patty Jenkins

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.