05.02.2019 11:34

Ognioodporny Czkawka we fragmencie filmu "Jak wytresować smoka 3"

W sieci pojawił się fragment filmu "Jak wytresować smoka 3", na którym zaprezentowano nową zbroję Czkawki. W finale serii bohater będzie odporny na ogień.

Jak wytresować smoka 3
foto: kadr z filmu Jak wytresować smoka 3

Na horyzoncie widać powrót smoków z wyspy Berg. Z tej okazji studia Universal Pictures i DreamWorks Animation postanowiły podzielić się najnowszym fragmentem filmu "Jak wytresować smoka 3". Pojawiają się w nim główni bohaterowie, prezentujący swoje umiejętności bitewne. Na pierwszy plan wysuwa się Czkawka, który w 3. części historii o przyjaznych smokach przywdzieje zupełnie nowy rynsztunek, szczególnie przydatny podczas obcowania z ziejącymi ogniem stworzeniami.

Szczerbatek
Szczerbatek
Przeczytaj także Dreamworks pokazał pierwszy plakat filmu „Jak wytresować smoka 3”

"Jak wytresować smoka 3" - klip z ostatniej części serii

Fani serii "Jak wytresować smoka" od 5 lat czekają na kulminację przygód Szczerbatka i Czkawki. Pierwsza część zadebiutowała w roku 2010 i z miejsca stała się hitem oraz jedną z ulubionych serii filmów animowanych ostatnich dziesięcioleci. Jak  prezentuje się nowy fragment "Jak wytresować smoka 3"?

Jak widać, Czkawka skompletuje strój smoczego wojownika. Do płonącego miecza dojdzie zbroja wykonana ze smoczych łusek zrzuconych przez Szczerbatka. Dzięki nietypowemu materiałowi rynsztunek nie tylko jest niezwykle wytrzymały, ale przede wszystkim ognioodporny. W zabawnej scenie widzimy akcję ratunkową. Czkawka oraz Szczerbatek przybyli, by uratować uwięzione smoki. Strażnik, widząc ognioodporność chłopka, bierze go jednak za demona.

"Jak wytresować smoka 3" - kiedy premiera?

W najnowszej części filmu Czkawka będzie starał się wprowadzić w życie swoje marzenie o raju dla smoków, w którym te niesamowite stworzenia przestaną być nękane przez niegodziwych ludzi. Pojawi się jednak nowy problem. Szczerbatek zakocha się w tajemniczej białej Nocnej Furii płci przeciwnej, która odciągnie go od przyjaciela. Na horyzoncie czeka również kolejne zagrożenie. Czkawka i jego smoczy przyjaciel będą musieli podjąć trudne decyzje i wspólnie stawić czoła nowym wyzwaniom. Jak zakończy się ta przygoda i cała trylogia? Przekonamy się już 15 lutego 2019 roku, kiedy film wejdzie do polskich kin.

"Jak wytresować smoka 3" - pokazy przedpremierowe

Zanim odbędzie się oficjalna premiera filmu fani "Jak wytresować smoka" widzowie będą mieli okazję obejrzeć animację na pokazach przedpremierowych. Specjalne seanse odbędą się w weekend 9 i 10 lutego 2019 roku we wszystkich multipleksach Cinema City i Cinema 3D oraz wybranych kinach na terenie Polski. Oto lis lista placówek zaangażowanych w akcję:

  • Oh Kino: we Wrocławiu, w Mysłowicach oraz w Oławie
  • Nove Kino w Siedlcach
  • Galaktyka w Mielcu
  • MDK w Radomsku
  • Łosice
  • Kosów Lacki

>>Zobacz też: QUIZ: Rozpoznaj film po zdjęciu smoka<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Jak wytresować smoka