Ogromny rekin atakuje w zwiastunie filmu „The Meg”

Sergiusz Kurczuk
10.04.2018 11:19
Ogromny rekin atakuje w zwiastunie filmu „The Meg” Fot. materiały promocyjne

„The Meg” to kolejny thriller z rekinem w roli głównej. Tym razem dzielny bohater (Jason Statham) stanie oko w oko z żywą skamieliną - megalodonem. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu. 

Od czasu „Szczęk” Stevena Spielberga, co jakiś czas w kinach pojawiają się filmy o wielkim rekinie atakującym ludzi, którego pokonać może jedynie nieustraszony główny bohater. Czasem dochodzi do absurdów, jak w słynnej serii „Sharknado”, ale ten rodzaj filmów ma swoją widownię, która z wypiekami na policzkach czeka na kolejną produkcję o wielkich, krwiożerczych rybach. „The Meg” spełni wymagania fanów filmów o rekinach, ale również miłośników kina akcji. Naprzeciw rzekomo wymarłemu przed milionami lat prehistorycznemu rekinowi wielkości walenia, stanie sam Jason Statham. Twórcy zaprezentowali pierwszy zwiastun „The Meg”. 

„The Meg” - zwiastun

Tytuł filmu odnosi się do gatunkowej nazwy kopalnego rekina. Znawcy tematu wiedzą, że chodzi oczywiście o megalodona - największej drapieżnej ryby w historii świata. W zwiastunie zaprezentowano, jak ogromny jest rekin, z którym przyjdzie się zmierzyć ekspertowi nurkowania Jonasowi Taylorowi. 

To naprawdę duża ryba. Oprócz trailera przedstawiono również plakat filmu, na którym widzimy zarys potwora i plażowiczów, uciekających przed nim w popłochu. 

The Meg Fot. foto: materiał promocyjny

„The Meg” - kiedy premiera? 

W produkcji Jona Turteltauba oprócz Sathama wystąpią również Li Bingbing, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao, Page Kennedy, Jessica McNamee, Ólafur Darri Ólafsson, Robert Taylor, Sophia Shuya Cai, oraz Masi Oka. Film opowie o badaczach dna oceanu, którzy przez przypadek natrafią na gatunek uznawany za wymarły miliony lat temu. Taylor będzie musiał użyć swojego doświadczenia i całego sprytu, by pokonać potwora i ocalić członków naukowej ekspedycji. Czy mu się to uda? Przekonamy się 10 sierpnia 2018 roku, kiedy film trafi do kin. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.