Olivia Wilde dostała dokumenty dot. opieki nad dziećmi podczas... prezentacji swojego filmu na Cinemacon

29.04.2022 13:59
Olivia Wilde dostała dokumenty dot. opieki nad dziećmi podczas... prezentacji swojego filmu na Cinemacon Fot. Greg Doherty/Getty AFP/East News

Szokująca sytuacja z Cinemaconu - aktorka otrzymała od swojego byłego narzeczonego Jasona Sudeikisa dokumenty dotyczące opieki nad ich dziećmi podczas prezentacji filmu.

Olivia Wilde dostała dokumenty dot. opieki nad dziećmi podczas prezentacji filmu

Jak podaje Deadline, Olivia Wilde otrzymała... dokumenty dotyczące opieki nad dziećmi w trakcie prezentacji swojego nadchodzącego filmu "Don't Worry Darling" podczas panelu na CinemCon 2022.

Polecamy

Aktorka/reżyserka przedstawiała swój nadchodzący film, w którym pojawią się Florence Pugh i Harry Styles. Nagle na scenie pojawiła się niezidentyfikowana osoba, która przekazała jej dużą kopertę z podpisami "personal" i "confidental". Aktorka zapytała się zdziwiona, czy aby na pewno jest to dla niej. Niedługo później okazało się, że w środku były wspomniane dokumenty dot. opieki nad dziećmi.

Aktorka nie skomentowała całej sprawy, co raczej nikogo nie powinno dziwić. O głos poproszono reprezentantów Jasona Sudeikisa, czyli jej byłego narzeczonego. Ci potwierdzili, że dokumenty odnosiły się do sprawy ich dzieci.

Polecamy

Jak dodali:

Sudeikis nie miał wcześniejszej wiedzy dot. tego, kiedy i w jaki sposób zostaną dostarczone dokumenty. Za to odpowiada firma kurierska. Sudeikis potępia przekazanie tej koperty w taki sposób i przysięga, że w życiu nie spodziewał się, że Wilde otrzyma dokumenty w tak kompletnie niestosowny sposób.

Do sprawy odnieśli się również organizatorzy CinemaCon, którzy potwierdzili, że będą musieli "ponownie przejrzeć ich protokoły ochrony". 

Wilde i Sudeikis byli parą od 2011 roku, a od 2013 roku byli narzeczeni - nie wzięli jednak ślubu. Rozstali się jesienią 2020 roku i mają razem dwójkę dzieci.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.