„Once Upon A Time in Hollywood”: Quentin Tarantino zatrudnił kolejne gwiazdy, które zagrają słynne postaci

Natalia Hluzow
07.06.2018 12:08
„Once Upon A Time in Hollywood”: Quentin Tarantino zatrudnił kolejne gwiazdy, które zagrają słynne postaci Fot. Stephen Lovekin/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Eric Charbonneau/REX/Shutterstock/EAST NEWS; ANGELA WEISS/EAST NEWS; AP/FOTOLINK/EAST NEWS; Headlinephoto / Splash News/EAST NEWS; REX/Shutterstock/EAST NEWS; FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS; TM/ROT/Capital Pictures/EAST NEWS

Obsada „Once Upon A Time in Hollywood” Quentina Tarantino powiększyła się o dodatkowe znane nazwiska. W jakie słynne postaci z lat 60. wcielą się aktorzy?

„Once Upon A Time in Hollywood” zapowiada się wyjątkowo dobrze, nawet jak na wysokie oczekiwania fanów wobec Quentina Tarantino. W filmie wystąpi i Leonardo DiCaprio, i Brad Pitt, i Margot Robbie i kilkanaście innych gwiazd kina i telewizji. Czyżby amerykański reżyser szykował swoje dzieło życia?

Kto zagra w „Once Upon A Time in Hollywood”?

6 czerwca 2018 magazyn Deadline w ekskluzywnym materiale poinformował, że do obsady „Once Upon A Time in Hollywood” dołączyły kolejne gwiazdy znane z filmów i seriali telewizyjnych, które wcielą się w drugoplanowe postaci filmu o schyłku lat 60. i rozkwicie hipisowskiej kultury w LA. Na liście znaleźli się: Damian Lewis („Homeland”), Luke Perry („Beverly Hills 90210”, „Riverdale”), Emile Hirsch („Wszystko za życie”), Dakota Fanning („Alienista”), Clifton Collins Jr („Westworld”), Keith Jefferson („Nienawistna ósemka”) i Nicholas Hammond („Dźwięki muzyki”, „Miasteczko Salem”). Wraz z nowymi nazwiskami pojawiła się też lista słynnych postaci, które zagrają.

Damian Lewis jako Steve McQueen

Damian Lewis, gwiazdor seriali „Homeland”, „Billions” i „Kompanii Braci” wcieli się w legendę amerykańskiego kina – znanego z „Bullita”, „Siedmiu wspaniałych”, „Wielkiej ucieczki”, „Cincinnati Kid”, „Afery Thomasa Crowna” i wielu innych filmów – Steve’a McQueena.

steve mcqueen Fot. foto: Everett Collection/EAST NEWS; AP/FOTOLINK/EAST NEWS

Dakota Fanning jako Lynette „Squeaky” Fromme

Aktorka znana z „Alienisty”, „The Runaways” i sagi „Zmierzch” wystąpi jako członkini sekty Mansona, Lynette Fromme, która w 1975 roku strzelała do prezydenta USA Geralda Forda, za co została skazana na dożywocie.

squeezy fromme Fot. foto: Headlinephoto / Splash News/EAST NEWS; kadr z wideo

Emile Hirsch jako Jay Sebring

Odtwórca głównej roli w „Into The Wild” wystąpi jako Jay Sebring – hollywoodzki fryzjer i stylista, który był jednym z przyjaciół Tate zamordowanych przez sektę Mansona.

jay sebring Fot. foto: REX/Shutterstock/EAST NEWS; ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/EAST NEWS

Ponadto Nicholas Hammond wcieli się w amerykańskiego aktora i reżysera, Sama Wanamakera, który reżyserował m.in. serial „Colombo”. Luke Perry wystąpi jako Scotty Lancer, Clifton Collins Jr zagra Ernesto „The Mexican” Vaquero, a Keith Jefferson wcieli się w postać o pseudonimie Land Pirate Keith.

Przypomnijmy, że w główne role w filmie – Ricka Daltona, przebrzmiałej gwiazdy jednego telewizyjnego hitu, oraz jego kumpla i dublera, Cliffa Bootha – wcielą się Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. Będą to jedne z nielicznych postaci fikcyjnych, jakie pojawią się w „Once Upon A Time in Hollywood”. Margot Robbie wystąpi jako Sharon Tate – zamordowana w 1969 roku żona Romana Polańskiego, która w filmie Tarantino będzie sąsiadką głównego bohatera. Burt Reynolds zagra natomiast George'a Spahna, ranczera, który wynajmował dom sekcie Mansona. W filmie wystąpią również starzy znajomi reżysera: Tim Roth, Michael Madsen i Kurt Russel.

Wciąż nie obsadzono jeszcze ról Romana Polańskiego i Charlesa Mansona, więc plotki o tym, że założyciela Rodziny zagra Jared Leto wciąż mogą się jeszcze sprawdzić.

Zdjęcia do filmu mają wystartować już niebawem, latem 2018 roku. Premiera została zaplanowana na 9 sierpnia 2019 roku,a więc na 50. rocznicę śmierci Sharon Tate. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.