25.07.2018 11:37

„Once Upon A Time in Hollywood”: pierwsze wideo i zdjęcia z planu nowego filmu Tarantino

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Al Pacino uchwyceni na zdjęciach z Hollywood Boulevard w 1969 roku to nie sen! To najnowszy film Quentina Tarantino. W sieci pojawiły się pierwsze zakulisowe materiały foto i wideo ukazujące reżysera i aktorów podczas pracy.

Brad Pitt i Leo DiCaprio na planie Once Upon A Time in Hollywood
foto: Clint Brewer / SplashNews.com/EAST NEWS

W Hollywood, w Los Angeles trwają zdjęcia do najnowszego dzieła Quentina Tarantino, w którym udało mu się zgromadzić obsadę w składzie Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Margot Robbie oraz dziesiątki innych gwiazd kina i telewizji. „Once Upon A Time in Hollywood” przeniesie widzów do Los Angeles 1969 roku, w którym kultura hipisowska zaczęła zmieniać oblicze amerykańskiej stolicy kina.

Tarantino podczas kwietniowego CinemaConu zapowiadał, że zamierza przenieść w czasie nie tylko widzów, lecz całe miasto, w którym będzie realizował swój film. Jak powiedział:

"

Ulicę po ulicy, budynek po budynku, będziemy przekształcać Los Angeles w Hollywood z 1969 roku. "

Pierwsze zdjęcia i materiały wideo z planu „Once Upon A Time in Hollywood” dowodzą, że słowa reżysera nie były metaforą...

"

Tarantino kręci ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD w...no cóż, Hollywood. I cofnął czas na Hollywood Boulevard. Wszystko wygląda wspaniale i żałuję, że nie może zostać takie na zawsze.  "

"

Jeszcze kilka zdjęć, które zrobiłam na planie Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino, który kręci w Hollywood w tym tygodniu! To jak podróż w czasie! Tak odjazdowe!! "

Wideo zza kulis nowego filmu Tarantino

W przeciwieństwie do twórców „Gry o tron”„Star Wars” czy filmów MCU, reżyser „Pulp Fiction” zdaje się nie zważać na obecność fanów, którzy z przejęciem rejestrują wszystko, co dzieje się na planie. Dzięki temu mamy możliwość zobaczyć nie tylko Hollywood Boulevard, które za sprawą scenografów Tarantino cofnęło się w czasie do lat 60. XX wieku, lecz także Brada Pitta i Leonarda DiCaprio oraz samego reżysera podczas pracy!

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Al Pacino na zdjęciach z planu „Once Upon A Time in Hollywood”

Powyższe wideo to nie wszystko. W sieci pojawiło się również mnóstwo zdjęć prezentujących wspólne sceny Brada Pitta i Leonadra DiCaprio oraz Ala Pacino. A także kadry, na których Quentin Tarantino instruuje swoich aktorów oraz fotografie Brada Pitta podczas kręcenia sceny w samochodzie. Wybraliśmy dla Was najlepsze z ujęć udostępnionych na Instagramie:

Poniżej znajdziecie również galerię zdjęć z planu „Once Upon A Time in Hollywood”:

W obsadzie „Once Upon A Time in Hollywood”, prócz Pitta, DiCaprio, Pacino i Robbie, znaleźli się m.in. Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, James Marsden, Julia Butters, Luke Perry, Dakota Fanning, Clifton Collins Jr, Keith Jefferson, Nicholasa Hammonda i okryty złą sławą Emile Hirsch. 

Premiera nowego filmu Tarantino początkowo planowana była na 9 sierpnia 2019 roku, a więc na dzień, w którym przypada 50. rocznica zabójstwa Tate i jej przyjaciół przez sektę Mansona. Sony zdecydowało się jednak przesunąć datę premiery „Once Upon a Time in Hollywood” o 2 tygodnie. Film zadebiutuje więc w kinach 26 lipca 2019. Polska data premiery nie jest jeszcze znana. 

Natalia Hluzow
Tagi: Quentin Tarantino Leonardo DiCaprio Brad Pitt Once Upon a Time in Hollywood Al Pacino