01.07.2019 14:06

"Once Upon a Time in Hollywood" - Jack Nicholson wystąpi w filmie Quentina Tarantino

Jeden z aktorów występujących w filmie "Once Upon a Time in Hollywood" zdradził, że w filmie pojawi się jeszcze jedna wielka gwiazda - chodzi o Jacka Nicholsona. W kogo wcieli się legendarny aktor?

Jack Nicholson
foto: Fantasy Films/Collection Christophel/East News

Aktor Lew Temple niedawno udzielił wywiadu lokalnej gazecie z Kanady Conwall & Area Pop Event, gdzie opowiedział co nieco na temat nadchodzącego wielkimi krokami filmu "Once Upon a Time in Hollywood". Mężczyzna stwierdził, że praca z Quentinem Tarantino była niesamowitym zaszczytem - tak samo jak współpraca z wieloma aktorami wielkiego formatu. 

Once Upon a Time in Hollywood - Jack Nicholson pojawi się w filmie

Temple powinszował umiejętności Tarantino, a także innych aktorów. Przyznał, że jest jedynie trybikiem w maszynie, ale za to mógł popatrzeć na wielu wspaniałych twórców w trakcie pracy:

"

Naprawdę jestem jedynie trybikiem w maszynie, ale patrzenie na DiCaprio, Brada Pitta, Ala Pacina, Jacka Nicholsona, Kurta Russela, Margot Robbie, czy Luke'a Perry'ego zanim odszedł... a potem masz jeszcze Quentina Tarantino, który wszystkim zarządza, ten koleś to szaleniec. On się staje tym filmem. "

Cóż, Quentin Tarantino poprosił w końcu wszystkich uczestników festiwalu w Cannes, by nie spoilować jego nowego filmu. Wygląda na to, że Temple niestety nie zapoznał się z poleceniem reżysera i scenarzysty "Once Upon a Time in Hollywood". Ciekawe, czy twórca znajdzie dla aktora jakąś ciekawą karę - wiemy, że za sen na planie można oberwać wielkim fioletowym dildo. Sposób Tarantino na rozprawienie się z kimś, kto zdradził, że Jack Nicholson pojawi się w jego filmie będzie pewnie nawet bardziej spektakularny. 

kadr z filmu Once Upon a Time in Hollywood
kadr z filmu Once Upon a Time in Hollywood
Przeczytaj także Klimat lat 60. na najnowszym plakacie filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino

Jack Nicholson nie pojawił się w żadnym filmie od 2010 roku i komedii "How Do You Know" z Reese Witherspoon, Paulem Ruddem i Owenem Wilsonem w rolach głównych. Legendarny aktor miał wystąpić w anglojęzycznym remake'u "Toni Erdmann", ale odszedł z projektu latem 2018 roku. Quentin Tarantino jest jednak takim twórcą, który prawdopodobnie byłby w stanie zachęcić Nicholsona do chwilowego przerwania swojej emerytury. 

Film "Once Upon a Time in Hollywood" zadebiutuje w polskich kinach już 9 sierpnia 2019 roku. 

Tagi: News Quentin Tarantino Once Upon a Time in Hollywood