„Once Upon a Time in Hollywood”: Kogo zagra James Marsden w nowym filmie Tarantino?

Natalia Hluzow
11.06.2018 14:07
James Marsden, Quentin Tarantino|undefined Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Isaac Brekken/AFP/EAST NEWS

Kolejne informacje o aktorach dołączających do obsady „Once Upon A Time in Hollywood” sugerują, że Quentin Tarantino w swoim nowym filmie zamierza w każdej, nawet najmniejszej roli obsadzić znaną twarz.

Obsada „Once Upon A Time in Hollywood” rozrasta się w zawrotnym tempie. Na pokładzie jest już kilkanaście gwiazd filmu i telewizji, a ogłoszenia kolejnych uczestników produkcji zdają się nie mieć końca.

Zaledwie jeden dzień po spektakularnej wiadomości, że Leonardo DiCaprio i Bradowi Pittowi partnerować będzie Al Pacino, na portalu Variety pojawiło się ekskluzywne ogłoszenie, że w nowym filmie Tarantino zagra także James Marsden – były Cyclops z serii „X-Men”, znany dziś przede wszystkim jako Teddy z serialu „Westworld”. Co ciekawe, jego rola w przeciwieństwie do pozostałych członków obsady, nie została ujawniona. Może to oczywiście oznaczać, że Tarantino tylko droczy się z fanami, jednak może to być także sygnał, że Marsden zagra istotną dla historii postać...

Jak wiemy, wciąż brakuje jeszcze odtwórców postaci Romana Polańskiego i Charlesa Mansona. Fizjonomia Marsdena nie czyni go zbyt podobnym do kryminalisty, który założył sektę Rodzina. Czy można zatem podejrzewać, że gwiazdor „Westworld” wcieli się w Polańskiego?

James Marsden, Roman Polański Fot. foto: Lauren/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS; ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/EAST NEWS

Trzeba przyznać, że wizualnie pasowałby do tej roli... Pamiętajmy jednak, że dotychczas mówiło się, że Polańskiego w „Once Upon A Time in Hollywood” ma zagrać polski aktor, dlatego typowanie Marsdena może okazać się fałszywym tropem. Tym bardziej, że gwiazdor „Westworld” mógł też zostać zatrudniony, by zastąpić Emile'a Hirsche'a w roli Jaya Sebringa.

„Once Upon A Time in Hollywood” – obsada nowego filmu Tarantino

Akcja nowego filmu Tarantino będzie toczyła się w Los Angeles w 1969 roku. Głównymi bohaterami opowieści będą Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), przebrzmiała gwiazda westernowego serialu, oraz Cliff Booth (Brad Pitt) – jego kumpel i dubler. Obaj marzą o karierze w Hollywood, jednak rozprzestrzeniająca się tam kultura hipisowska sprawia, że przestają poznawać tę amerykańską stolicę kina. Kiedy mają już wyjechać do Włoch, by rozpocząć karierę w spaghetti westernach, sąsiadka Daltona, Sharon Tate (Margot Robbie) staje się ofiarą tragedii.

Prócz DiCaprio, Pitta, Robbie i Pacino oraz – nowych nabytków w postaci Marsdena i Julii Butters („Nie ma lekko”) – w filmie wystąpią również: Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, Luke Perry, Dakota Fanning, Clifton Collins Jr, Keith Jefferson, Nicholasa Hammonda i okryty złą sławą Emile Hirsch.

Premiera „Once Upon a Time in Hollywood” została zapowiedziana na 9 sierpnia 2019 roku – dzień, w którym przypada 50. rocznica zabójstwa Tate i jej przyjaciół przez sektę Mansona. 

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.