20.03.2019 14:35

"Once Upon a Time in Hollywood" otrzymało zwiastun. Zobaczcie trailer filmu Tarantino

Sony Pictures zaskoczyło fanów Quentina Tarantino - 20 marca 2019 roku opublikowało zwiastun filmu "Once Upon a Time in Hollywood", który opowie o Hollywood z końca lat 60. 

Once Upon a Time in Hollywood
foto: kadr z wideo

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie wcielają się w amerykańskie gwiazdy kina i telewizji w filmie "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino, jego 9. i przedostatniej produkcji. Akcja przenosi nas do Hollywood z końca lat 60. DiCaprio i Pitt wcielają się kolejno w gwiazdora telewizji Ricka Daltona i jego dubla Cliffa Bootha. Daltonowi nudzi się jednak bycie celebrytą z TV i próbuje swoich sił w "awansowaniu" do roli gwiazdy filmowej. 

Once Upon a Time in Hollywood - zwiastun filmu

Sąsiadką mężczyzn jest Sharon Tate (w tej roli Margot Robbie), ciężarna żona polskiego reżysera Romana Polańskiego (Rafał Zawierucha, nieobecny w zwiastunie). W międzyczasie swoje początki ma kult Charlesa Mansona, który tworzy Rodzinę. Sekta w przyszłości zamorduje młodą Tate i jej nienarodzone dziecko. Zanim jednak do tego dojdzie, wydarzy się historia wymyślona przez Quentina Tarantino. Zobaczcie zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood":

W zwiastunie oprócz Daltona, Bootha i Tate pojawiają się jeszcze Bruce Lee (Mike Moh), który ostrzega Bootha, że "jego ręce są zarejestrowaną bronią masowej zagłady", a także wspomniany Charles Manson (Damon Herriman). Mężczyzna jest widoczny w jednym ujęciu, na którym niewinnie się do kogoś uśmiecha. Tarantino nie rozczarowuje też audiofili, serwując w zwiastunie koktajl składający się z utworów "Bring A Little Lovin'" Los Bravos i "Straight Shooters" The Mamas & The Papas. 

Once Upon a Time in Hollywood - plakaty filmu

Na oficjalnym Instagramie produkcji na kilka dni przed premierą zwiastuna pojawiły się plakaty, które będą promować "Once Upon a Time in Hollywood". Przedstawiały one trójkę bohaterów filmu, czyli Ricka, Cliffa i Sharon Tate. Zobaczcie je sami:

W filmie "Once Upon a Time in Hollywood" wystąpią również: Al Pacino, Tim Roth, Dakota Fanning, James Marsden, Michael Madsen, Damian Lewis, Lena Dunham, Maya Hawke, Julia Butters, Luke Perry, Clifton Collins Jr, Keith Jefferson, Nicholas Hammond, Mike Moh, Zoe Bell, Timothy Olyphant, Scoot McNairy, Spencer Garrett, Martin Kove, James Remar, Brenda Vaccaro, Nichole Galicia, Craig Stark, Marco Rodriguez, Ramon Franco i Emile Hirsch.

Once Upon a Time in Hollywood - data premiery

Scenarzystą i reżyserem "Once Upon a Time in Hollywood" jest oczywiście Quentin Tarantino. Polska premiera filmu odbędzie się już 9 sierpnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Quentin Tarantino Leonardo DiCaprio Margot Robbie Brad Pitt Sharon Tate Once Upon a Time in Hollywood