"Once Upon a Time in Hollywood" - zobacz dodatkową scenę z filmu Quenatina Tarantino

25.11.2019 09:02
"Once Upon a Time in Hollywood" - zobacz dodatkową scenę z filmu Quenatina Tarantino Fot. kadr z filmu Once Upon a Time in Hollywood

W sieci pojawiła się dodatkowa scena z ostatniego filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". To rozszerzona wersja fragmentu z Leonardo Di Caprio.

Najnowszy film Quentina Tarantino odniósł wielki sukces. Został nie tylko doceniony przez krytyków filmowych, ale również przez widzów, którzy zapewnili "Once Upon a Time in Hollywood" bardzo wysokie zarobki. Nie ma się co dziwić. Po pierwsze to kolejny film Tarantino. Po drugie akcja ociera się o głośne morderstwo Sharon Tate w domu Romana Polańskiego. Po trzecie w produkcji pojawiła się naprawdę doborowa obsada z Leonardo Di Caprio na czele. W sieci pojawiła się rozszerzona wersja jednej ze scen z oscarowym aktorem.

"Once Upon a Time in Hollywood" - dodatkowa scena z Leonardo Di Caprio

Na amerykański rynek niebawem trafi domowa edycja "Once Upon a Time in Hollywood". Z tego powodu Wytwórnia Sony Pictures zamieściła w internecie rozszerzoną wersję fragmentu, w którym grany przez Di Caprio Rick Dalton próbuje swoich sił w karierze muzycznej. Jak prezentuje się "Hullabaloo" w pełnej krasie?

Scena powinna zadowolić nie tylko miłośników "Once Upon a Time in Hollywood", ale również wszystkich fanów talentu Leonardo Di Caprio. Aktor tańczy i śpiewa w otoczeniu trzech tancerek o urodzie rodem z lat 60. XX wieku. "Hullabaloo" to tylko przedsmak tego, co zobaczymy na Blu-ray i DVD z dziewiątego filmu Tarantino.

Przeczytaj także

"Once Upon a Time in Hollywood" - kiedy premiera na Blu-ray i DVD

Jak podaje Entertainment Weekly film Tarantino na Blu-ray i DVD pojawi się już 10 grudnia 2019 roku. Premiera dotyczy na razie Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo jeszcze, kiedy polscy fani Tarantino, będą mogli kupić "Once Upon a Time in Hollywood" na płycie. Domowa edycja filmu będzie posiadała 20 minut dodatkowego materiału. Ukaże się też specjalna edycja dla kolekcjonerów, zawierająca plakat filmu "Operazione Dyn-o-mite!", fikcyjną okładkę magazynu "Mad", przedstawiającą Ricka Daltona oraz 7-calową płytę winylową z piosenkami głównego bohatera. Klimat lat 60. gwarantowany!

Entertainment Weekly Fot. foto: materiał promocyjny/Entertainment Weekly

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, mówiące o rozszerzonej wersji "Once Upon a Time in Hollywood", która ma trafić na Netflix. Na razie nie wiadomo, czy 4-godzinna odsłona filmu Tarantino rzeczywiście ujrzy światło dzienne. 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Once Upon a Time in Hollywood" trafi na Netflix w czterogodzinnej wersji? 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.