Opętane seksem zakonnice w 2. zwiastunie „The Little Hours”

Kamil Dachnij
31.05.2017 13:59
Opętane seksem zakonnice w 2. zwiastunie „The Little Hours” Fot. kadr z filmu

Jechanie po bandzie w komediach wychodzi różnie. Jednak nowy zwiastun filmu „The Little Hours” pokazuje, że może być nie tylko zabawnie, ale także ostro. 

Sprośne siostrzyczki znowu w akcji. Alison Brie, Aubrey Plaza oraz Kate Micucci grają trzy urocze zakonnice, które w dość nonszalancki sposób podchodzą do zasad. Gdy do zakonu przyjeżdża Massetto (Dave Franco), stają się jeszcze bardziej niesforne w swoich poczynaniach. Akcja filmu dzieje się w średniowieczu.  

„The Little Hours” to drugi film reżysera Jeffa Baeny. W 2014 roku nakręcił „Life after Beth”, komedię romantyczną, gdzie dziewczyna powraca jako zombie. Tytułową Beth zagrała wspomniana Aubrey Plaza. Aktorka ma ostatnio dobrą passę, bo znakomicie poradziła sobie w pierwszym sezonie serialu „Legion”, który nieoficjalnie należy do uniwersum X-Menów. W filmie wystąpią także John C. Reilly, Nick Offerman, Fred Armisen, Molly Shannon, Jemima Kirke, Paul Reiser oraz Adam Pally.

Film nie będzie jednak jedynym, który ukaże kobiety przywdziewające habit w trochę innym świetle, aniżeli się do tego przyzwyczailiśmy. Słynący z kontrowersji Paul Verhoeven również przygotowuje kipiącą seksem opowieść o szalonej zakonnicy. Zanim jednak jego film ruszy z planem zdjęciowym, zdążymy obejrzeć „The Little Hours”, które do dystrybucji wejdzie 30 czerwca 2017 roku. Komedia miała już swoją premierę w styczniu 2017 roku na festiwalu Sundance, gdzie reakcje były przychylne.

Patrząc na to, jak wygląda druga zapowiedź filmu, to możemy być pewni, że będzie śmiesznie i wulgarnie. Są szanse, że produkcja zrobi większe wrażenie, niż inna komedia opatrzona kategorią R, czyli wchodzący na nasze ekrany kin 9 czerwca 2017 roku „Baywatch: Słoneczny patrol”. Mieszanka golizny i fucków nie została dobrze przyjęta przez krytykę, zaś publiczność w Ameryce nieszczególnie wybrała się do kina. „The Little Hours” na pierwszy rzut jest bardziej wyzywające i skierowane do mniejszego grona odbiorców, co może działać na jego korzyść. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.