Znamy zarys fabuły 9. filmu Tarantino z Leonardo DiCaprio w roli głównej

Natalia Hluzow
19.01.2018 12:05
Znamy zarys fabuły 9. filmu Tarantino z Leonardo DiCaprio w roli głównej Fot. kadr z filmu "Django"

Coraz więcej szczegółów dotyczących przedostatniego filmu mistrza postmodernizmu wychodzi na światło dzienne. 

To już pewne! DiCaprio wcieli się w głównego bohatera nadchodzącego filmu Quentina Tarantino, który zwiąże losy podstarzałego aktora z tragedią Sharon Tate. Rzeczonym aktorem zostanie właśnie Leonardo DiCaprio. Dzięki nowym doniesieniom magazynu Deadline, znamy szczegóły jego historii.

15 stycznia 2018 roku media obiegła informacja, że DiCaprio potwierdził swój udział w nowej produkcji reżysera. Jednak poza tym, że ma wystąpić w roli „starzejącego się aktora”, nic więcej nie było wiadomo. Teraz Deadline uzupełnił swoje przełomowe wieści, publikując zarys fabuły filmu.

O czym będzie nowy film Tarantino?

Reżyser zaprezentuje widzom historię aktora, który był kiedyś gwiazdą westernowego serialu „Bounty Law”, emitowanego w latach 1958-1963. Jego próby zrobienia kariery filmowej na wielkim ekranie spełzły jednak na niczym. W 1969 roku, kiedy toczy się akcja filmu Tarantino, główny bohater grywa gościnnie w cudzych serialach, podczas gdy Hollywood opanowała hippisowska kultura. Postanawia więc wyjechać do Włoch, gdzie kwitnie biznes niskobudżetowych westernów.

nowy film tarantino Fot. foto: kadr z filmu "Django"

Jak możemy się domyślać, na jego wyjazd wpłynie śmierć Sharon Tate i jej przyjaciół z rąk sekty Charlesa Mansona, gdyż ma to być istotny element filmu.

Kto jeszcze zagra w nowym filmie Tarantino?

W kolegę i dublera głównego bohatera, o podobnych co on ambicjach, wcieli się prawdopodobnie Tom Cruise. Od miesięcy mówi się też, że reżyser w roli Sharon Tate chciałby obsadzić Margot Robbie. Być może uda mu się też pozyskać do obsady Ala Pacino.

Premiera 9. filmu Tarantino, który wciąż nie ma jeszcze tytułu, została zapowiedziana na 9 sierpnia 2019 roku, kiedy przypada 50. rocznica śmierci Sharon Tate. Przygotowując się do jego realizacji, reżyser planuje już swój kolejny i być może ostatni film. Ma nim być autorska wizja „Star Treka” w wersji tylko dla dorosłych wyprodukowana przez Tarantino i J.J. Abramsa.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.