"Opowieść wigilijna" - Andy Serkis i Guy Pearce w pełnym zwiastunie mini serialu

21.11.2019 14:51
"Opowieść wigilijna" - Andy Serkis i Guy Pearce w pełnym zwiastunie mini serialu Fot. materiały prasowe FX/ Entertainment Weekly

Stacja FX udostępniła pełny zwiastun mini serialu, którego gwiazdami są Guy Pearce i Andy Serkis. Jak prezentuje się najnowsza wersja "Opowieści wigilijnej"?

Trzyodcinkowy mini serial Stevena Knighta to najnowsza wersja kultowej opowieści. Twórca "Peaky Blinders" i "Tabu" zaserwuje nam jednak "Opowieść wigilijną", jakiej dotąd nie widzieliśmy. 

"Opowieść wigilijna" - pełny zwiastun mini serialu

Zwiastun "Opowieści wigilijnej" prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

Jak widać, wizja Stevena Knighta jest odpowiednio mrocznym tworem, który podejdzie do znanej nam historii w nieco inny sposób, niż jego poprzednicy. Ty razem Ebenezer Scrooge nie jest odstręczającym gburem, a niezwykle atrakcyjnym mężczyzną o iście paskudnym wnętrzu. Knight postanowił również zagłębić się w przeszłość głównego bohatera, by zrozumieć co stało się przyczyną jego bezduszności i okrucieństwa.

Przeczytaj także

Początkowo, w głównego bohatera wcielić miał się Tom Hardy, który niejednokrotnie już pracował ze Stevenem Knightem. Ostatecznie Hardy ograniczył się do roli producenta, a Scrooge'a zagrał Guy Pearce. U jego boku wystąpili Andy Serkis jako Duch Świąt Minionych, Jason Flemyng jako Duch Świąt Przyszłych, Charlotte Riley jako siostra Scrooge'a, Joe Alwy jako pracownik Scrooge'a i ojciec niepełnosprawnego Tima oraz Stephen Graham jako Jacob Marley, zmarły wspólnik Scrooge'a. 

Przeczytaj także

Pieczę nad mini serialem sprawowali Ridley Scott, Dean Baker, David W. Zucker, Kate Crowe i Mona Qureshi. Efekt ich pracy poznamy w grudniu. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 19 grudnia 2019 roku.

Zobacz też: Kolejna świąteczna propozycja od Netfliksa. Zobaczcie zwiastun filmu "Święta nie na bogato" 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.