Orlando Bloom rozwiąże zagadki w serialu fantasy-noir

Sergiusz Kurczuk
28.08.2017 13:27
Orlando Bloom rozwiąże zagadki w serialu fantasy-noir Fot. EastNews/MediaPunch/face to face

Elf Legolas? Przeklęty Will Turner? Zapomnijcie! Orlando Bloom zadebiutuje niedługo w zupełnie nowej roli. 

Orlando Bloom słynie głównie z dwóch roli: elfa Legolasa z filmów „Władca Pierścieni„Hobbit oraz pirata Willa Turnera z serii „Piraci z Karaibów. Aktor wystąpił ostatnio w 5. części przygód Jacka Sparrowa. Grał oczywiście w innych produkcjach, ale zazwyczaj dostaje role po warunkach, a więc gra smukłych amantów, do którego wzdychają nastolatki. Zresztą Lepiej być znanym z roli Legolasa niż męskiej prostytutki (tak, taką właśnie rolą debiutował Orlando 20 lat temu). Jednak lata lecą, Bloom w tym roku kończy 40 lat i powoli przestaje podobać się młodym dziewczynom. Czas na lekką zmianę wizerunku.

Jak donosi serwis Moviefone, niebawem zobaczymy aktora w serialu telewizyjnym zatytułowanym „Carnival Row. Nie będzie to jednak zwykły serial, ale mieszanka iście wybuchowa. Wcieli się bowiem w detektywa w neowiktoriańskim mieście. Żeby nie było zbyt banalnie wszystko będzie okraszone klimatem „fantasy-noir. W świecie serialu, gdzie toczy się wojna mityczne stworzenia, będą masowo ściągać do miasta głównego bohatera. Między mieszkańcami metropolii a imigrantami dojdzie do wielu napięć. To właśnie będzie główny wątek fabularny. Główny bohater Rycroft Philostrate, w którego wcieli się Bloom, będzie miał za zadanie rozgryźć zagadkę tajemniczej śmierci jednego z bajkowych uchodźców

Wiadomo, że serial powstanie dla platformy Amazon. Na razie zamówiono 8 odcinków do pierwszego sezonu. Nie wiadomo na kiedy planowana jest premiera „Carnival Row”. To nie pierwszy serial w karierze Orlando Blooma, ale do tej pory grał jedynie epizody w produkcjach telewizyjnych. Teraz będzie miał okazję zmierzyć się z zupełnie nowym medium. W końcu w dzisiejszych czasach serial to nowy film więc aktor powinien się odnaleźć, tym bardziej że znowu będzie miał do czynienia z fantastycznym światem. Co wyjdzie z tego nietuzinkowego pomysłu? Będziemy musieli poczekać, by poznać odpowiedź na to pytanie. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.