08.04.2020 14:33

Orlando Bloom zagra Joe Exotica w filmie biograficznym o Królu Tygrysów?

Niedawno na Netfliksie pojawił się serial dokumentalny o Joe Exoticu, ekscentrycznym właścicielu prywatnego zoo, w którym hodował tygrysy. Pojawił się pomysł zrealizowania filmu biograficznego o mężczyźnie.

Orlando Bloom
foto: SplashNews.com/East News

Orlando Bloom został wybrany faworytem do zagrania najbardziej znanego opiekuna zwierząt na świecie, czyli Joe Exotica. Niedługo mają bowiem ruszyć prace nad filmem inspirowanym dokumentem "Król Tygrysów" od Netfliksa.

Orlando Bloom jako Joe Exotic w filmie Król Tygrysów?

Gwiazdor "Piratów z Karaibów" jest podobno we wczesnej fazie dyskusji z producentami z 20th Century Studios, którzy tworzą film. Ten oczywiście nie powstanie, dopóki na świecie szaleje epidemia koronawirusa. 

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Tygrysy z "Króla tygrysów" zagrożone z powodu koronawirusa? Ich opiekunowie biją na alarm

Jak podaje portal The Sun, ich filmowa "wtyka" zasugerowała, że studio teraz będzie chciało nadrobić straty spowodowane przez zamknięcie kin, a opowieść o Joe Exoticu jest idealnym materiałem na film:

"

Prace na planach filmowych zostały zawieszone, ale studio wciąż szuka pomysłów na kolejne projekty, które można zrealizować w mgnieniu oka - "Król Tygrysów" jest idealną podstawą na film. "

Według "wtyki", dyskusje na temat filmu dopiero się rozpoczęły, ale pomysł na realizacje jest dość solidny - zwłaszcza, jeżeli w projekt zostanie zaangażowany gwiazdor pokroju Orlando Blooma. Producenci "Króla Tygrysów" wierzą, że Bloom byłby "idealny do odegrania Joe Exotica do w filmie".

Sam aktor dolał oliwy do ognia, kiedy na swoim Instagramie umieścił mema z "Króla Tygrysów", gdzie jego twarz jest naklejona na wizerunek Exotica, a pyszczek jego pieska zakrywa pysk tygrysa. Aktor nie napisał nic na temat zdjęcia, ale to dobrze - prawda jest taka, że ten obraz wyraża więcej, niż tysiąc słów: 

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Powstanie jeszcze jeden odcinek kontrowersyjnego "Króla tygrysów"? Na to wygląda!

Chcielibyście zobaczyć Blooma w roli Exotica?

Tagi: News Netflix