09.11.2019 13:34

Oryginalna obsada powróci w najnowszym filmie "Ghostbusters". Kiedy premiera produkcji?

Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver i Annie Potts powrócą w najnowszym filmie "Ghostbusters". Kiedy odbędzie się premiera? 

Ghostbusters
fot. kadr z wideo Original GhostBusters Theme Song

Dan Aykroyd w końcu potwierdził to, na co czekaliśmy od dłuższego czasu. Okazuje się, że oryginalna obsada "Ghostbusters" powróci w filmie w 2020 roku. Długo wyczekiwany sequel został potwierdzony już w październiku 2019 roku. Kiedy odbędzie się premiera najnowszej produkcji? 

Oryginalna obsada powróci w najnowszym filmie "Ghostbusters". Kiedy premiera produkcji? 

W październiku 2019 roku Bill Murray razem z resztą obsady zostali przyłapani w hotelowym barze. Teraz wiemy, co było powodem spotkania. Dan Aykroyd potwierdził informację podczas telewizyjnego wywiadu. Aktor przyznał, ze on, Bill Murray, Sigourney Weaver i Annie Potts pojawią się w nadchodzącej części "Ghostbusters". Czego możemy się spodziewać w nowej części? 

"

Jason Reitman napisał piękny scenariusz, który czerpie wiele z pierwszych dwóch filmów i zmienia je na kolejną część dla kolejnego pokolenia. Pojawi się również nowa generacja gwiazd, aktorów i postaci.  "

Foto: materiały prasowe The Montecito Picture Company, Columbia Pictures
Foto: materiały prasowe The Montecito Picture Company, Columbia Pictures
Przeczytaj także Zakończono zdjęcia do filmu "Ghostbusters 2020". Obsada podzieliła się fotką z planu

Dan Aykroyd dodał w wywiadzie, że w filmie pojawi się fragment poświęcony zmarłemu koledze, Haroldowi Ramisowi. Co więcej film kończy się zdaniem "Dla Harolda Ramisa". Kiedy odbędzie się premiera produkcji? Film ujrzy światło dzienne 10 lipca 2020 roku. Niestety ta data premiery dotyczy Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo, kiedy produkcja pojawi się w Polsce. 

Zobacz także: "Ghostbusters": gwiazda "Stranger Things" w kultowym samochodzie na zdjęciach z planu 

Tagi: Bill Murray Ghostbusters