05.03.2019 11:05

Oscar Isaac wystąpi w filmie "Metal Gear Solid"? Na temat wypowiedział się reżyser produkcji

Oscar Isaac na łamach IGN powiedział, że chciałby wystąpić w filmie "Metal Gear Solid". Aktor miałby się wcielić w głównego bohatera, Solid Snake'a. Na temat tej propozycji wypowiedział się reżyser produkcji, Jordan Vogt-Roberts.

Oscar Isaac
foto: Timnick Films / StudioCanal/Collection Christophel/East News/kadr z gry

IGN ugościło niedawno obsadę filmu "Triple Frontier" - wśród aktorów obecnych w trakcie wywiadu był Oscar Isaac. Mężczyzna znany z nowej trylogii filmów "Star Wars" stwierdził, że gdyby mógł wystąpić w jednym filmie na podstawie gry komputerowej, to byłby to "Metal Gear Solid". W kogo miałby się wcielić Isaac? Oczywiście samego głównego bohatera - Solid Snake'a.

Metal Gear Solid - Oscar Isaac jako Solid Snake?

Wiadomość o tym spowodowała, że nazwisko aktora prędko stało się jednym z największych trendów na amerykańskim Twitterze. Wizualizację tego, jak w roli Solid Snake'a mógłby wyglądać Isaac, przygotował nasz ulubiony internetowy artysta, BossLogic:

"

OK, spróbujmy wrócić do Metal Gear Solid, skoro jest taki hype na ten film. Chciałem zobaczyć, jak w roli Solid Snake'a wyglądałby Oscar Isaac, bo ma świetny "zły" wyraz twarzy. Zrobiłem też Henry'ego Cavilla, bo uważam, że za pierwszym razem nie do końca mi wyszedł projekt.  "

Death Stranding
Death Stranding
Przeczytaj także Mads Mikkelsen i Norman Reedus w grze „Death Stranding”. Zobaczcie zwiastun z E3

Na temat zamieszania wokół "Metal Gear Solid" i Oscara Isaaca wypowiedział się Jordan Vogt-Roberts, czyli reżyser nadchodzącej ekranizacji gry Hideo Kojimy. 

"

Wszyscy, którzy pytają się, jak się czuję na temat Oscara Isaaca, który powiedział, że chce być Solid Snake'em. Pełen proces castingowy się jeszcze nie rozpoczął. Ale zapytajcie się BossLogica, skąd pomysł na jego genialny obraz. Piłka jest po stronie Oscara. "

Metal Gear Solid - kiedy premiera?

Niestety, na razie żadne informacje nie są potwierdzone. Czy Oscar Isaac dostanie rolę Solid Snake'a? Niestety tego nie wiemy. Nieznana pozostaje również data premiery filmu "Metal Gear Solid". 

Kamil Kacperski
Tagi: News Gry Oscar Isaac