12.02.2018 21:01

Kto zdobędzie Oscara? Wytypuj tegorocznych zwycięzców z Antyradio.pl! [SONDA]

W wyścigu o Oscary bierze udział kilkadziesiąt filmów oraz dziesiątki aktorów i filmowców. Kto jest czarnym koniem, a komu najbardziej należy się statuetka? Niech rozstrzygnie sonda czytelników Antyradio.pl!

Kto zdobędzie Oscara? Wytypuj tegorocznych zwycięzców z Antyradio.pl! [SONDA]
foto: ROBYN BECK/AFP/EAST NEWS

Ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej to co roku wielkie święto kina - cieszące się ogromną popularnością i szeroko komentowane nawet przez tych, którzy na co dzień nie interesują się filmami. Nominacje do Oscarów 2018, jak co roku, nie obyły się bez rozczarowań, dziwnych kontrowersji, jak i wielu zaskoczeń nominacjami, jakie nie zdarzyły się nigdy wcześniej. Po oficjalnym ogłoszeniu tego, kto ma szanse na zdobycie statuetki i jakie filmy znalazły się w najlepszej dziesiątce, wielu twórców zapewne płakało nad straconą szansą, podczas gdy inni wiwatowali z powodu swojego triumfu.

Kto ostatecznie zatriumfuje 4 marca 2018 roku w Dolby Theatre w Hollywood? Tego dowiemy się za niecałe 3 tygodnie. Tymczasem zachęcamy Was do wspólnego wytypowania zwycięzców w głównych kategoriach (oraz jednej kategorii muzycznej). 

Możecie kierować się własnym gustem, własną intuicją albo i jednym, i drugim. My zsumujemy Wasze głosy i w niedzielę (4 marca 2018) przed rozdaniem Oscarów ogłosimy, kogo nagrodziliby czytelnicy Antyradio.pl, gdyby to do Was należała decyzja. Gotowi? W takim razie głosujcie!

Oscara w kategorii najlepszy film powinien otrzymać:

Kto zdobędzie Oscara w kategorii najlepsza reżyseria?

Kto zdobędzie Oscara w kategorii najlepszy aktor?

Kto zdobędzie Oscara w kategorii najlepsza aktorka?

Oscara w kategorii najlepsza piosenka powinien otrzymać utwór:

Głosowanie trwa do 2 marca 2018 roku. Wyniki ogłosimy w niedzielę, 4 marca 2018, tuż przed uroczystym rozdaniem nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. 

Natalia Hluzow
Tagi: Oscary Oscary 2018