Kto zdobędzie Oscara? Wytypuj tegorocznych zwycięzców z Antyradio.pl! [SONDA]

Natalia Hluzow
12.02.2018 21:01
Kto zdobędzie Oscara? Wytypuj tegorocznych zwycięzców z Antyradio.pl! [SONDA] Fot. ROBYN BECK/AFP/EAST NEWS

W wyścigu o Oscary bierze udział kilkadziesiąt filmów oraz dziesiątki aktorów i filmowców. Kto jest czarnym koniem, a komu najbardziej należy się statuetka? Niech rozstrzygnie sonda czytelników Antyradio.pl!

Ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej to co roku wielkie święto kina - cieszące się ogromną popularnością i szeroko komentowane nawet przez tych, którzy na co dzień nie interesują się filmami. Nominacje do Oscarów 2018, jak co roku, nie obyły się bez rozczarowań, dziwnych kontrowersji, jak i wielu zaskoczeń nominacjami, jakie nie zdarzyły się nigdy wcześniej. Po oficjalnym ogłoszeniu tego, kto ma szanse na zdobycie statuetki i jakie filmy znalazły się w najlepszej dziesiątce, wielu twórców zapewne płakało nad straconą szansą, podczas gdy inni wiwatowali z powodu swojego triumfu.

Kto ostatecznie zatriumfuje 4 marca 2018 roku w Dolby Theatre w Hollywood? Tego dowiemy się za niecałe 3 tygodnie. Tymczasem zachęcamy Was do wspólnego wytypowania zwycięzców w głównych kategoriach (oraz jednej kategorii muzycznej). 

Możecie kierować się własnym gustem, własną intuicją albo i jednym, i drugim. My zsumujemy Wasze głosy i w niedzielę (4 marca 2018) przed rozdaniem Oscarów ogłosimy, kogo nagrodziliby czytelnicy Antyradio.pl, gdyby to do Was należała decyzja. Gotowi? W takim razie głosujcie!

Głosowanie trwa do 2 marca 2018 roku. Wyniki ogłosimy w niedzielę, 4 marca 2018, tuż przed uroczystym rozdaniem nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.