Oscary 2018: gdzie obejrzeć transmisję Oscars live ZA DARMO?

Natalia Hluzow
04.03.2018 22:46
Oscary 2018: gdzie obejrzeć transmisję Oscars live ZA DARMO? Fot. kadr z wideo "The Oscars - Sunday March 4"

Transmisja z Oscarów rozpocznie się już o 2:00 czasu polskiego w nocy z 4 na 5 marca 2018. A my wiemy, gdzie obejrzeć Oscary 2018 zupełnie za darmo!

W Stanach Zjednoczonych relację z czerwonego dywanu oraz ceremonię rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej będzie można oglądać na stacji ABC, a także na stronie oscar.go.com/live. Niestety w Polsce nie mamy dostępu do streamu telewizji ABC czy oficjalnej strony Oscarów, by móc obejrzeć oryginalną relację Oscars live za darmo w internecie. Na szczęście, jest na to inny sposób!

Gdzie obejrzeć Oscary 2018 za darmo?

W Polsce relację z 90. gali wręczenia Oscarów jako jedyna wyemituje stacja Canal Plus. W tę wyjątkową noc nie trzeba jednak być jej stałym abonentem, by móc ją oglądać. Transmisja na żywo będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów sieci kablowych UPC, VECTRA, INEA, TOYA i MULTIMEDIA, także tych, którzy na co dzień nie posiadają Canal Plus w swoim pakiecie.

Co więcej, transmisję z Oscarów będzie można obejrzeć także w internecie. W serwisie player.pl, który od niedawna ma w swojej ofercie Canal Plus stream, można skorzystać z próbnego 14-dniowego bezpłatnego dostępu do pakietów CANAL+ i MAX. Wystarczy dokonać rejestracji, by od razu cieszyć się dostępem do programów, a po 14 dniach zdecydować, czy zostawiamy pakiet czy bezpłatnie z niego rezygnujemy.

canal + Fot. foto: screen ze strony player.pl

Oscary 2018 - transmisja na żywo

Program telewizyjny Canal Plus zapowiada, że studio oscarowe wystartuje już o godzinie 1:30 w nocy z 4 na 5 marca 2018. Przed transmisją i w jej trakcie w studiu będą odbywać się rozmowy z ekspertami, które poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

Właściwa transmisja rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy. Natomiast w poniedziałek 5 marca 2018 o godzinie 22:00 Canal Plus zaprezentuje skróconą relację z gali.

Oscary 2018 - nominacje i prowadzący

Listę wszystkich nominowanych do Oscarów 2018 możecie sprawdzić na naszej stronie. Możecie zobaczyć też, kto według czytelników Antyradio.pl powinien zdobyć Oscary w najważniejszych kategoriach, jakie są największe rozczarowania, a także które z tegorocznych nominacji na pewno przejdą do historii.

90. galę wręczenia Oscarów po raz drugi poprowadzi Jimmy Kimmel. W tym roku możemy spodziewać się wielu żartów prowadzącego związanych z aktualną sytuacją w Hollywood oraz wielu poważnych przemów odnoszących się do #metoo i #timesup. Przede wszystkim jednak dowiemy się, które filmy i ludzie kina zdobędą wymarzone statuetki. Wyniki Oscarów już jutro z samego rana (5 marca 2018) ogłosimy na Antyradio.pl.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.