04.03.2018 22:46

Oscary 2018: gdzie obejrzeć transmisję Oscars live ZA DARMO?

Transmisja z Oscarów rozpocznie się już o 2:00 czasu polskiego w nocy z 4 na 5 marca 2018. A my wiemy, gdzie obejrzeć Oscary 2018 zupełnie za darmo!

Oscars live
foto: kadr z wideo "The Oscars - Sunday March 4"

W Stanach Zjednoczonych relację z czerwonego dywanu oraz ceremonię rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej będzie można oglądać na stacji ABC, a także na stronie oscar.go.com/live. Niestety w Polsce nie mamy dostępu do streamu telewizji ABC czy oficjalnej strony Oscarów, by móc obejrzeć oryginalną relację Oscars live za darmo w internecie. Na szczęście, jest na to inny sposób!

Gdzie obejrzeć Oscary 2018 za darmo?

W Polsce relację z 90. gali wręczenia Oscarów jako jedyna wyemituje stacja Canal Plus. W tę wyjątkową noc nie trzeba jednak być jej stałym abonentem, by móc ją oglądać. Transmisja na żywo będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów sieci kablowych UPC, VECTRA, INEA, TOYA i MULTIMEDIA, także tych, którzy na co dzień nie posiadają Canal Plus w swoim pakiecie.

Co więcej, transmisję z Oscarów będzie można obejrzeć także w internecie. W serwisie player.pl, który od niedawna ma w swojej ofercie Canal Plus stream, można skorzystać z próbnego 14-dniowego bezpłatnego dostępu do pakietów CANAL+ i MAX. Wystarczy dokonać rejestracji, by od razu cieszyć się dostępem do programów, a po 14 dniach zdecydować, czy zostawiamy pakiet czy bezpłatnie z niego rezygnujemy.

Canal Plus oferta player.pl

Oscary 2018 - transmisja na żywo

Program telewizyjny Canal Plus zapowiada, że studio oscarowe wystartuje już o godzinie 1:30 w nocy z 4 na 5 marca 2018. Przed transmisją i w jej trakcie w studiu będą odbywać się rozmowy z ekspertami, które poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

Właściwa transmisja rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy. Natomiast w poniedziałek 5 marca 2018 o godzinie 22:00 Canal Plus zaprezentuje skróconą relację z gali.

Oscary 2018 - nominacje i prowadzący

Listę wszystkich nominowanych do Oscarów 2018 możecie sprawdzić na naszej stronie. Możecie zobaczyć też, kto według czytelników Antyradio.pl powinien zdobyć Oscary w najważniejszych kategoriach, jakie są największe rozczarowania, a także które z tegorocznych nominacji na pewno przejdą do historii.

90. galę wręczenia Oscarów po raz drugi poprowadzi Jimmy Kimmel. W tym roku możemy spodziewać się wielu żartów prowadzącego związanych z aktualną sytuacją w Hollywood oraz wielu poważnych przemów odnoszących się do #metoo i #timesup. Przede wszystkim jednak dowiemy się, które filmy i ludzie kina zdobędą wymarzone statuetki. Wyniki Oscarów już jutro z samego rana (5 marca 2018) ogłosimy na Antyradio.pl.

Natalia Hluzow
Tagi: News Oscary 2018