10.06.2020 17:50

Oto najlepszy filmowy bohater w dziejach! Kogo widzowie wytypowali na absolutnego ulubieńca?

Który z filmowych bohaterów cieszy się największym uznaniem? Redaktorzy Empire Magazine postanowili to sprawdzić. Na kogo padło?

Foto: Shutterstock - zdjęcie poglądowe
Foto: Shutterstock - zdjęcie poglądowe

Przed kilkoma tygodniami redakcja Empire Magazine rozpoczęła głosowanie. Zadaniem czytelników było wskazanie filmowego bohatera, którego darzą największym uznaniem i sympatią. Który swoimi czynami zasłużył na szczególny wyniki. Teraz poznaliśmy wielkiego zwycięzcę. Kogo wytypowano na najlepszą filmową postać wszech czasów?

Najlepszy filmowy bohater w dziejach - kogo widzowie wytypowali na absolutnego ulubieńca?

Wynik dla nikogo nie powinien być szczególnym zaskoczeniem. Tytuł najlepszego filmowego bohatera w dziejach kinematografii powędrował bowiem do Indiany Jonesa. Poszukiwacz przygód, w którego wcielił się Harrison Ford, to absolutna legenda kina przygodowego. Wielu kinomanów wychowało się na filmach z jego udziałem, nic zatem dziwnego, że zajmuje w ich sercach szczególne miejsce.

Kto jest najlepszym Czarnym Charakterem według czytelników Antyradio.pl? [WYNIKI SONDY]
Kto jest najlepszym Czarnym Charakterem według czytelników Antyradio.pl? [WYNIKI SONDY]
Przeczytaj także Kto jest najlepszym Czarnym Charakterem według czytelników Antyradio.pl? [WYNIKI SONDY]

Na drugim miejscu uplasowała się główna bohaterka "Obcego"Ellen Ripley. Niestety, obecnie nie wiadomo, ile głosów dzieliło nieustraszoną Ripley od zajęcia pierwszego miejsca. Nie wiemy również, kto znalazł się na miejscu trzecim. Pełna 50 najlepszych filmowych bohaterów opublikowana zostanie jutro, 11 czerwca 2020 roku. Na obecną chwilę zdradzono jedynie, że na liście znaleźli się między innymi: James Bond, Leia Organa, Furiosa, Spider-Man, Wonder WomanBatman, Jason Bourne, Atticus Finch, Axel Foley, Marty McFly, Czarna Wdowa i Ash z serii "Martwe zło"

Alien
Alien
Przeczytaj także Czy wiesz, że: w filmie "Obcy" Ripley miała być mężczyzną?
Tagi: Indiana Jones Harrison Ford