Oto pierwszy oficjalny zwiastun musicalu "Kopciuszek" od Amazona. Zobaczcie wideo

04.08.2021 11:17
Oto pierwszy oficjalny zwiastun musicalu "Kopciuszek" od Amazona. Zobaczcie wideo Fot. Album Online/East News

Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun filmu "Kopciuszek", który już we wrześniu oczaruje nas na platformie Amazon Prime. Jak Camila Cabello radzi sobie w głównej roli?

Kopciuszek w wersji musicalowej doczekał się zwiastuna

Nie tylko Disney przygotowuje aktorskie odsłony filmów na podstawie legendarnych bajek i baśni - na to pole wchodzi również Amazon Prime Video. Firma szykuje film "Kopciuszek" na podstawie baśni braci Grimm. W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun produkcji.

Polecamy

Gwiazda popu wcieli się w postać tytułowej dziewczyny, która dzięki pomocy "wróżka chrzestnego" przez moment staje się księżniczką. Sam film ma być natomiast musicalem (angaż Cabello ma więc bardzo dużo sensu).

Amazon twierdzi, że to będzie "odświeżona wersja klasycznej bajki - znajome otoczenie i warstwa wizualna połączona z nową, oryginalną muzyką". Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun "Kopciuszka":

Polecamy

Jak czytamy w oficjalnym opisie fabuły "Kopciuszka":

To wiedziona przez muzykę nowa wersja tradycyjnej opowieści, z którą dorastaliście. Nasza bohaterka (Cabello) to ambitna młoda kobieta, której marzenia są większe od otaczającego ją świata. Ale z pomocą Wróżki (Billy Porter) udaje jej się przetrwać i spełnić jej marzenia.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Kay Cannon. Ścieżkę dźwiękową będą stanowiły natomiast wielkie przeboje ogromnej ilości legendarnych artystów, które zaśpiewają (oprócz Cabello) m.in. Idina Menzel, Minnie Driver, Nicholas Galitzine, Maddie Baillio, Charlotte Spencer, a także Billy Porter i Pierce Brosnan. Producentami są Leo Pearlman, James Corden, Jonathan Kadin oraz Shannon McIntosh, natomiast producentkami wykonawczymi są Louise Rosner i Josephine Rose.

Film "Kopciuszek" ma zadebiutować na Amazon Prime Video już 3 września 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.