Oto zwiastun "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" Netflixa. Kiedy premiera polskiego horroru?

13.10.2021 12:10
Oto zwiastun "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" Netflixa. Kiedy premiera polskiego horroru? Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix pokazał pierwszy zwiastun "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2", który zapowiada, że sequel utrzyma poziom oryginału.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - zobaczcie zwiastun produkcji

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" to polski slasher, który jest hołdem dla klasyków pokroju "Piątku trzynastego", czy "Drogi bez powrotu". Horror z  Julią Wieniawą w roli głównej zadebiutował na Netflixie w 2020 roku i szybko zrobił oszałamiającą karierę nawet poza granicami naszego kraju. Teraz seria powraca, by przerazić nas ponownie, obiecując więcej krwi, więcej potworów i mniej snu.

Polecamy

Głównym bohaterem "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" jest Adaś - nieśmiały i boleśnie samotny młody policjant z Podlasia, który szuka swojego miejsca w świecie. Zanim jednak podejmie się naprawy własnego życia, weźmie udział w śledztwie dotyczącym tajemniczej młodej dziewczyny, która - jak sama twierdzi - przeszła przez piekło, a wszyscy jej przyjaciele nie żyją.

Chodzi oczywiście o postać Julii Wieniawy z pierwszej części - Zosię. Zobaczcie zwiastun "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2":

Jak czytamy w opisie produkcji:

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" to przewrotna, ironiczna, groteskowa i krwawa historia o poszukiwaniu miłości i odkrywaniu samego siebie w świecie, w którym zdecydowanie więcej nas dzieli niż łączy.

Polecamy

Za reżyserię odpowiada Bartosz M. Kowalski, który wraz z Mirellą Zaradkiewicz opracował także scenariusz. W rolach głównych zobaczymy Mateusza Więcławka (gwiazdora nowego "Wesela" Wojciecha Smarzowskiego) oraz Julię Wieniawę. Na ekranie towarzyszyć im będą: Andrzej Grabowski, Zofia Wichłacz, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz i Robert Wabich.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" zawita w bibliotece Netflixa już 27 października 2021 roku, czyli w sam raz na tegoroczne Halloween.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.