Oto zwiastun nowego filmu Guillermo del Toro. W obsadzie m.in. Bradley Cooper i Cate Blanchett

17.09.2021 11:11
Oto zwiastun nowego filmu Guillermo del Toro. W obsadzie m.in. Bradley Cooper i Cate Blanchett Fot. Sipa USA/Sipa USA/East News

Guillermo del Toro powraca z nowym filmem. Ten będzie nosił tytuł "Nightmare Alley" i zapowiada się całkiem ciekawie - chociażby dlatego, że obsada jest absolutnie najeżona gwiazdami w postaci m.in. Bradleya Coopera.

Guillermo del Toro przedstawił zwiastun swojego nowego filmu

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun psychologicznego thrillera "Nightmare Alley" od Guillermo del Toro. W obsadzie zobaczymy m.in. Bradleya Coopera, Cate Blanchett, Willema Dafoe, Toni Collete, Richarda Jenkinsa, Rona Perlmana, Rooney Marę i Tima Blake'a Nelsona. Krótko mówiąc - del Toro się nie cacka.

Polecamy

Produkcja jest adaptacją powieści Williama Lindsaya Greshama z 1946 roku i opowie nam historię ambitnego oszusta (Cooper), który zaczyna współpracować z mentalistką (Blanchett), by okraść śmietankę towarzyską ówczesnego Chicago.

Zwiastun "Nightmare Alley" możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Dowiedzieliśmy się również, że "Nightmare Alley" ma zadebiutować w kinach już 17 grudnia 2021 roku. Produkcja będzie dystrybuowana przez Fox Searchlight, tak samo jak wydany w 2017 roku "Kształt wody", który przyniósł Guillermo del Toro Oscara za Najlepszy film.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.