02.03.2020 16:29

Oto zwiastun nowej produkcji Disneya "Artemis Fowl". Premiera filmu miała się odbyć rok temu

Disney zaprezentował najnowszy zwiastun swojej produkcji "Artemis Fowl". Film w reżyserii Kennetha Branagha wejdzie do polskich kin już 29 maja 2020 roku.

Oto zwiastun nowej produkcji Disneya "Artemis Fowl". Premiera filmu miała się odbyć rok temu
foto: Album Online/East News

"Artemis Fowl" to rozgrywający się w fantastycznym świecie film przygodowy zrealizowany na podstawie uwielbianej przez miliony fanów na całym świecie powieści Eoina Colfera pod tym samym tytułem. Opowiada dzieje dwunastoletniego geniusza, Artemisa Fowla, który wywodzi się z rodziny od lat królującej w przestępczym światku.

Artemis Fowl - kolejny zwiastun nowego filmu Disneya

Jego głównym celem jest odnalezienie zaginionego w tajemniczych okolicznościach ojca. W trudnej i niebezpiecznej misji pomaga mu lojalny opiekun Butler. Podczas pełnej przygód wyprawy natrafiają na pradawny, rozwijający się w podziemiach, niezwykle zaawansowany świat wróżek.

Nastoletni przestępca, który chce okraść wróżki - zobacz pierwszy zwiastun filmu "Artemis Fowl"
Nastoletni przestępca, który chce okraść wróżki - zobacz pierwszy zwiastun filmu "Artemis Fowl"
Przeczytaj także Nastoletni przestępca, który chce okraść wróżki - zobacz pierwszy zwiastun filmu "Artemis Fowl"

Chłopiec sądzi, że zniknięcie jego ojca jest w jakiś sposób powiązane z tajemniczą, odizolowaną cywilizacją. Obmyśla więc przebiegły, choć niebezpieczny plan i z czasem zostaje wciągnięty w groźną grę z wszechmocnymi magicznymi istotami.

Zobaczcie zwiastun filmu "Artemis Fowl":

Za reżyserię "Artemisa Fowla" odpowiada Kenneth Branagh. W filmie występują: Ferdia Shaw, Lara McDonnell, Josh Gad, Tamara Smart, Nonzo Anozie oraz Colin Farrell i Judi Dench. Producentami są Kenneth Branagh i Judy Hofflund, a w role producentów wykonawczych objęli Matthew Jenkins i Angus More Gordon. Scenariusz napisali Conor McPherson i Hamish McColl. Premiera "Artemisa Fowla" jest planowana na 29 maja 2020 roku.

Harrison Ford
Harrison Ford
Przeczytaj także "Zew krwi" z Harrisonem Fordem straci 50 milionów dolarów? Nikt nie chodzi na niego do kina
Tagi: Disney